Jablanička okružna liga -ISTOK- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 23.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 22.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 21.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 20.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 19.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 18.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 17.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 16.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 15.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 14.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 13.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 12.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 11.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 10.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 9.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 8.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 7.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 6.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 5.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 4.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 3.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 2.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


  • 1.kolo

    Mladost Ba. – Radnički

    5 - 1 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Donja Lomnica 4 4 0 0 15 - 015 12
2 Budućnost Or. 3 3 0 0 15 - 510 9
3 Jedinstvo Gr. 4 3 0 1 10 - 37 9
4 Vučje 4 2 1 1 4 - 5-1 7
5 Zloćudovo 3 2 0 1 10 - 91 6
6 Mladost Bat. 4 2 0 2 14 - 113 6
7 Progres 4 2 0 2 7 - 70 6
8 OFK Brza 4 1 2 1 7 - 70 5
9 Jedinstvo Ši. 4 1 1 2 4 - 10-6 4
10 Bratstvo 3 1 0 2 2 - 4-2 3
11 Umac 4 1 0 3 5 - 14-9 3
12 Polet 3 0 0 3 2 - 9-7 0
13 Kumarevo 65 4 0 0 4 1 - 12-11 0

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.