Jablanička okružna liga tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 23.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 22.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 21.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 20.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 19.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 18.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 17.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 16.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 15.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 14.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 13.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 12.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 11.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 10.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 9.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 8.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 7.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 6.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 5.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 4.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 3.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 2.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


  • 1.kolo

    Sloboda – Milanovo

    3 - 1 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Vučje 1 1 0 0 10 - 28 3
2 Budućnost Or. 1 1 0 0 7 - 16 3
3 Jedinstvo Gr. 1 1 0 0 4 - 04 3
4 Čekmin 1 1 0 0 4 - 13 3
5 Jedinstvo Boš. 1 1 0 0 3 - 03 3
6 Sloga 1 1 0 0 3 - 21 3
7 Milanovo 1 1 0 0 2 - 11 3
8 Donja Lomnica 1 0 1 0 3 - 30 1
9 OFK Morava 1 0 1 0 3 - 30 1
10 Zloćudovo 1 0 0 1 2 - 3-1 0
11 Železničar 1 0 0 1 1 - 2-1 0
12 Polet 1 0 0 1 1 - 4-3 0
13 BSK 1 0 0 1 0 - 3-3 0
14 Lemind 1959 1 0 0 1 0 - 4-4 0
15 Mladost Bat. 1 0 0 1 1 - 7-6 0
16 Moravac - Orion 1 0 0 1 2 - 10-8 0

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.