Jablanička okružna liga -ISTOK- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 23.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 22.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 21.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 20.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 19.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 18.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 17.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 16.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 15.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 14.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 13.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 12.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 11.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 10.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 9.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 8.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 7.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 6.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 5.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 4.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 3.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 2.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


  • 1.kolo

    Zloćudovo – Budućnost Or.

    3 - 6 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Donja Lomnica 6 6 0 0 28 - 127 18
2 Jedinstvo Gr. 6 5 0 1 18 - 414 15
3 Zloćudovo 5 4 0 1 15 - 123 12
4 Mladost Bat. 6 4 0 2 22 - 139 12
5 Budućnost Or. 5 3 1 1 19 - 118 10
6 Progres 6 3 0 3 17 - 116 9
7 Vučje 6 2 2 2 7 - 9-2 8
8 OFK Brza 6 2 2 2 10 - 17-7 8
9 Bratstvo 5 2 0 3 4 - 10-6 6
10 Jedinstvo Ši. 5 1 1 3 5 - 15-10 4
11 Umac 5 1 0 4 5 - 15-10 3
12 Polet 5 0 0 5 2 - 13-11 0
13 Kumarevo 65 6 0 0 6 1 - 22-21 0

FK Kumarevo 65 (Kumarevo) – 1 Bod.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.