Jablanička okružna liga -ISTOK- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 23.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 22.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 21.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 20.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 19.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 18.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 17.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 16.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 15.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 14.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 13.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 12.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 11.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 10.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 9.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 8.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 7.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 6.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 5.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 4.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 3.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 2.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


  • 1.kolo

    Budućnost Or. – Vučje

    3 - 3 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Donja Lomnica 9 8 0 1 36 - 234 24
2 Jedinstvo Gr. 8 7 0 1 29 - 623 21
3 Zloćudovo 8 7 0 1 22 - 148 21
4 Mladost Bat. 8 5 0 3 27 - 1710 15
5 Progres 9 5 0 4 25 - 178 15
6 OFK Brza 9 3 3 3 14 - 23-9 12
7 Vučje 8 3 2 3 12 - 13-1 11
8 Budućnost Or. 8 3 1 4 21 - 183 10
9 Bratstvo 8 3 1 4 7 - 14-7 10
10 Jedinstvo Ši. 8 2 1 5 8 - 26-18 7
11 Polet 8 2 0 6 8 - 17-9 6
12 Umac 8 2 0 6 15 - 26-11 6
13 Kumarevo 65 9 0 0 9 2 - 33-31 0

FK Kumarevo 65 (Kumarevo) – 1 Bod.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.