Jablanička okružna liga -ZAPAD- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 23.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 22.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 21.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 20.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 19.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 18.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 17.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 16.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 15.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 14.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 13.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 12.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 11.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 10.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 9.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 8.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 7.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 6.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 5.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 4.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 3.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 2.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


  • 1.kolo

    Moravac P. – Mladost 1959

    1 - 3 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Plantaža 16 11 4 1 47 - 2324 37
2 Mladost 1959 16 9 0 7 31 - 247 27
3 Mladi Borac 16 9 1 6 35 - 314 27
4 BSK 16 7 3 6 43 - 349 24
5 Sloga 16 7 3 6 36 - 306 24
6 Železničar 16 7 3 6 35 - 314 24
7 Milanovo 16 7 1 8 29 - 32-3 22
8 Sloboda 16 4 6 6 26 - 33-7 18
9 OFK Morava 16 6 1 9 25 - 37-12 18
10 Šumadija 16 5 2 9 27 - 38-11 17
11 Real 16 5 3 8 21 - 30-9 16
12 Moravac P. 16 4 3 9 23 - 35-12 15

OFK Morava (Leskovac) -1 bod.

FK Real (Donja Jajna) -2 bod.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.