Jablanička okružna liga -ZAPAD- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

  • 23.kolo

  • 22.kolo

  • 21.kolo

  • 20.kolo

  • 19.kolo

  • 18.kolo

  • 17.kolo

  • 16.kolo

  • 15.kolo

  • 14.kolo

  • 13.kolo

  • 12.kolo

  • 11.kolo

  • 10.kolo

  • 9.kolo

  • 8.kolo

  • 7.kolo

    Match Score
    October 3, 2021
    Bobište – Jedinstvo Boš.
    -:-
    October 3, 2021
    OFK Morava – Železničar
    -:-
    October 3, 2021
    BSK – Moravac P.
    -:-
    October 3, 2021
    Veliko Trnjane – Sloga
    -:-
    October 3, 2021
    Milanovo – Mladi Borac
    -:-
    October 3, 2021
    Sloboda – Mladost 1959
    -:-
  • 6.kolo

    Match Score
    September 26, 2021
    Mladost 1959 – Milanovo
    2 - 0 (AET)
    September 26, 2021
    Mladi Borac – Veliko Trnjane
    2 - 2 (AET)
    September 26, 2021
    Sloga – BSK
    4 - 1 (AET)
    September 26, 2021
    Moravac P. – OFK Morava
    1 - 3 (AET)
    September 26, 2021
    Železničar – Bobište
    3 - 0 (AET)
    September 26, 2021
    Jedinstvo Boš. – Real
    3 - 0 (AET)
  • 5.kolo

    Match Score
    September 19, 2021
    Real – Železničar
    1 - 4 (AET)
    September 19, 2021
    Bobište – Moravac P.
    3 - 0 (AET)
    September 19, 2021
    OFK Morava – Sloga
    2 - 1 (AET)
    September 19, 2021
    BSK – Mladi Borac
    6 - 3 (AET)
    September 19, 2021
    Veliko Trnjane – Mladost 1959
    2 - 4 (AET)
    September 19, 2021
    Milanovo – Sloboda
    2 - 2 (AET)
  • 4.kolo

    Match Score
    September 12, 2021
    Sloboda – Veliko Trnjane
    2 - 1 (AET)
    September 12, 2021
    Mladost 1959 – BSK
    3 - 1 (AET)
    September 12, 2021
    Mladi Borac – OFK Morava
    4 - 2 (AET)
    September 12, 2021
    Sloga – Bobište
    3 - 2 (AET)
    September 12, 2021
    Moravac P. – Real
    3 - 0 (AET)
    September 12, 2021
    Železničar – Jedinstvo Boš.
    2 - 1 (AET)
  • 3.kolo

    Match Score
    September 5, 2021
    Jedinstvo Boš. – Moravac P.
    3 - 0 (AET)
    September 5, 2021
    Real – Sloga
    2 - 0 (AET)
    September 5, 2021
    Bobište – Mladi Borac
    4 - 1 (AET)
    September 5, 2021
    OFK Morava – Mladost 1959
    4 - 1 (AET)
    September 5, 2021
    BSK – Sloboda
    2 - 0 (AET)
    September 5, 2021
    Veliko Trnjane – Milanovo
    0 - 1 (AET)
  • 2.kolo

    Match Score
    August 29, 2021
    Milanovo – BSK
    2 - 1 (AET)
    August 29, 2021
    Sloboda – OFK Morava
    1 - 3 (AET)
    August 29, 2021
    Mladost 1959 – Bobište
    5 - 3 (AET)
    August 29, 2021
    Mladi Borac – Real
    1 - 4 (AET)
    August 29, 2021
    Sloga – Jedinstvo Boš.
    1 - 2 (AET)
    August 29, 2021
    Moravac P. – Železničar
    4 - 3 (AET)
  • 1.kolo

    Match Score
    August 22, 2021 5:30 pm
    Železničar – Sloga
    1 - 1 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Jedinstvo Boš. – Mladi Borac
    1 - 0 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Real – Mladost 1959
    1 - 0 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Bobište – Sloboda
    1 - 1 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    OFK Morava – Milanovo
    4 - 3 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    BSK – Veliko Trnjane
    1 - 0 (AET)

Mladi Borac

Rank
12
Matches
6
Won
1
Tied
1
Lost
4
Coach
Website

Next Match

Milanovo – Mladi Borac

7. Match Day

3. October 2021 

Last Match

Mladi Borac – Veliko Trnjane

6. Match Day

2 - 2


 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.