Međuopštinska liga – tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 30.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 29.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 28.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 27.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 26.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 25.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 24.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 23.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 22.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 21.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 20.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 19.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 18.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 17.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 16.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 15.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 14.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 13.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 12.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 11.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 10.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 9.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 8.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 7.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 6.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 5.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 4.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 3.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 2.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


  • 1.kolo

    Mladost Ba. – Badince

    2 - 3 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Donja Lomnica 17 14 2 1 55 - 1738 44
2 Bratstvo 17 12 2 3 48 - 2028 38
3 Plantaža 17 12 1 4 42 - 1527 37
4 Jedinstvo Ši. 17 11 1 5 47 - 3314 34
5 Milanovo 17 9 5 3 47 - 2126 32
6 OFK Brza 17 9 1 7 29 - 263 28
7 Badince 17 8 2 7 44 - 413 25
8 Marjan MB 17 6 4 7 30 - 44-14 22
9 Sloboda 16 6 3 7 34 - 2410 21
10 Gradac 17 6 3 8 28 - 34-6 21
11 Mladost Ba. 17 6 1 10 30 - 40-10 19
12 Lemind 1953 16 5 3 8 29 - 39-10 18
13 Todorovce 17 5 1 11 29 - 49-20 15
14 Navalin 17 5 0 12 21 - 43-22 14
15 Radnik Sušica 17 3 2 12 25 - 60-35 11
16 Radnički 17 2 1 14 21 - 53-32 6
FK Todorovce (Todorovce) – 1 Bod.

FK Radnički (Pertate) – 1 Bod.

FK Navalin (Navalin – 1 Bod.

FK Badince (Badince) – 1 Bod.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.