11156710564ec29c965bc70671272265_origcutmypic

button-4461
   download
Fudbalski savez Jablaničkog okruga                                         
 ul.Mlinska bb , Leskovac, Tel/fax: 016/261-101,  e-mail: fsjablanickogokruga@gmail.com  

«

»

Print this Post

PLAN I PROGRAM SEMINARA ZA JESENJI DEO TAKMIČARSKE SEZONE 2018/19.GOD

PLAN I PROGRAM SEMINARA

ZA PROLEĆNI DEO TAKMIČARSKE SEZONE 2018/19.GOD

 

Seminar se organizuje u cilju priprma sudija i delegata Jablaničke Okružne lige i Međuopštinske lige za Prolećni deo takmičarske sezone 2018/19.godine shodno odluci Tehničke komisije SSOS FSJO. Seminar će biti jednodnevni sa sudijama i delegatima I isti će se održati 08.03.2019.godine sa početkom od 16:00h u prostorijama Centra za sturčno usavršavanje u Leskovcu.

 

CILJ SEMINARA

  • Jedinstvena primana Pravila Fudbalske Igre i Revizija pravila.
  • Propozicije takmičenja 2018/2019 godine.
  • Provera pripremljenosti za obavljanje službene dužnosti na utakmicama Jablaničke okružne lige i Međuopštinske fudbalske lige i to:
  • Zdravstvena sposobnost
  • Teoretska sposobnost
  • Fizička sposobnost

 

KOMISIJE SEMINARA

RUKOVODSTVO SEMINARA:

  • Starčević Saša
  • Mihajlović Marko
  • Petković Aleksandar

KOMISIJA ZA ZDRAVSTVENU PROVERU

  1. dr Minić Srdjan

KOMISIJA ZA PROVERU TEORETSKE SPREMNOSTI SUDIJA I DELEGATA

  1. Milenković Aleksandar
  2. Cvetković Predrag
  3. Kocić Igor
  4. Jovanović Zoran

KOMISIJA ZA PROVERU FIZIČKE SPREMNOSTI SUDIJA

  1. Mitić Milan
  2. Cvetković Jelea

LEKARSKI PREGLED

Sudije su dužne da izvrše zdravstvene preglede u svojoj sportskoj ambulanti i na dostavljenom obrascu (u prilogu) da se unese rezultati o zdravstvenoj sposobnosti uz potpis lekara i overu zdravstvene ustanove.

PROVERA FIZIČKE SPREMNOSTI

Test 1.

  • 6×40 metara sprinta,pauza 60 sekundi ((hodati vraćajući se na start)
  • Sudija trči 6,2 sekunde
  • Sudija žena trči 6,4 sekunde

Test 2.

  • Sudija trči 40×75 metara za 15.sekundi,pauza (hodati 25.metara za 22.sekundi)
  • Sudija žena trči 40×75 metara za 18.sekundi,pauza (hodati 25.metara za 28 sekundi).

 

PROVERA TEORETSKE SPREMNOSTI

Teoretska spremnost sudija i delegata proverava se popunjavanjem testa od 20.pitanja.

 

Sudije i delegati su u obavezi da na račun FS Jablaničkog okruga uplate utvrđeni iznos seminara sa naznakom „ članarina za seminar „ i da prilože dokaz o uplati prilikom dolaska i prijavljivanja na seminar.

SATNICA SEMINARA

08.03.2019.godine sa početkom od 16:00 časova.

Prijavljivanje sudija i delegata u u Centu za stručno usavršanje u Leskovcu. do 16:15 časova uz predaju lekarskih pregleda i dokaza o uplati kotizacije za seminar i to:

  • Delegati 1500,00 dinara
  • Sudije 2000,00 dinara

UPLATE VRŠITI NA ŽIRO-RAČUN FS JABLANIČKOG OKRUGA  105-0000002275914-20 (AIK banka)

(Primer uplatnice za sudije)

primer uplatnice za sudije

(Primer uplatnice za delegati)

primer uplatnice za delegate

SATNICA SEMINARA

08.03.2018.godine sa početkom od 16:00 časova.

Otvaranje seminara……………………………………………..16:00h

Teme za sve učesnike seminara :

  • Uočeni nedostaci u suđenju utakmica, obaveze sudija sa ciljem eliminisanja evidentiranih propusta ……………………………….16:15h
  • Uočeni nedostaci u obavljanju delegatske dužnosti,obaveze delegata sa ciljem otklanjanja uočenih nedostataka………………….16:45h

Polaganje teoretskog dela seminara……………………..16:45h

Provera fizičke spremnosti sudija …………………………16:45h

Teme za delegate:

  • Osnovni principi u vršenju delegatske dužnosti,upustvo u vršenju dužnosti, Pravilnik o fudbalskim takmičenjima …………..17:30h
  • Upustvo o ocenjivanju sudija,izveštaj o kontroli suđenja,obaveze delegata na utakmicama u rangu takmičenja FSJO…………17:30h

Saopštavanje rezultata i zatvaranje seminara………….18:00h

Lista delegata Jablaničke Okržne lige:

I

Lista delegata Jablaničke Okržne lige:

INSTRUKOTRI:
1. Jović Zoran – SSOS GFS Leskovac
2. Đorđević Miodrag – SSOS GFS Leskovac
3. Stanković Branislav – SSOS GFS Leskovac
4. Đokić Goran – SSOS FSO Vlasotince
5. Cvetković Perica – SSOS GFS Leskovac
6. Đorđević Zoran – SSOS GFS Leskovac
7. Nikolić Marko – SSOS GFS Leskovac
8. Jović Žarko – SSOS GFS Leskovac
9. Jović Velibor – SSOS OFS Vlasotince
10.Terzić Srbožub – SSOS FSO Vlasotince

11.Veljković Borivoje – SSOS GFS Leskovac

SPORTSKI RADNIKI:
11. Stankovic Milorad – GFS Leskovac
12. Stanković Jovica – GFS Leskovac
13. Živković Zvonko – GFS Leskovac
14. Stojičić Dragan – GŠS Leskovac
15. Minić Srbislav – GFS Leskovac
16. Stanković Radovan – FSO Vlasotince
17. Zdravković Ivan – OFS Lebane
18. Stanojević Dragan – GFS Leskovac
19. Jović Siniša – OFS Lebane
20. Tomić Goran – GFS Leskovac
21. Jankovic Milivoje – OFS Lebane
22. Pešić Dragan – GFS Leskovac
23. Goranović Vladislav – FSO Vlasotince
24. Miladinović Goran FSO Vlasotince

  1. Milenković Ivan – GFS Leskovac

Lista delegata Međuopštinske fudbalske lige:

INSTRUKOTRI:
1. Stojanović Zvezdan – SSOS GFS Leskovac
2. Đokić Veselin – SSOS GFS Leskovac
3. Kostic Bojan – SSOS GFS Leskovac
4. Savić Jovica – SSOS GFS Leskovac
5. Stojiljković Goran – SSOS GFS Leskovac
6. Kostic Marko – SSOS GFS Leskovac

SPORTSKI RADNIKI:

  1. Ilić Goran – GFS Leskovac
  2.  Stojanović Nenad – GFS Leskovac
    9. Stanojević Igor – OFS Lebane
    10. Cvetković Igor – GFS Leskovac
    11. Branković Slavovub GFS Leskovac
    12. Stojković Nenad – GFS Leskovac
    13. Stojanović Zoran – GFS Leskovac
    14. Mićaković Saša – GFS Leskovac
    15. Jovanović Zoran – GFS Leskova
  3. 16 Simonović Saša – GFS Leskovac
    17. Pantić Slađan – GFS Leskovac

18. Stojanović Miroslav – GFS Leskovac

 

Lista sudija za JOL I MFL za sezonu 2018/2019.godinu 

  1. Velickovic David
  2. Nikolić Aleksandar
  3. Stojanović Oliver
  4. Tasic Viktor
  5. Milošević Željko
  6. Krstić Nemanja
  7. Petrović Aleksandar
  8. Andrejević Lazar
  9. Stamenković Nikola
  10. Cvetković Milan
  11. Jovanović Srdjan
  12. Tasić Đorđe
  13. Marjanović Aleksandar
  14. Mitić Miloš
  15. Kostić Srđan
  16. Đorđević Aleksandar
  17. Stamenković Miloš
  18. Momčilović Dalibor
  19. Mladenović Marko
  20. Cvetanović Nenad
  21. Ristić Bogdan
  22. Bošković Ljubiša
  23. Tasić Marko
  24. Simonović Stefan
  25. Savić Veljko
  26. Trajković Filip
  27. Tasić Danijel
  28. Dimitrijević Žarko
  29. Nikolić David
  30. Arsić Nemanja
  31. Marković Filip
  32. Grozdanović Stefan
  33. Jovanović Dušan
  34. Stojkov Nikola
  35. Ristić Jovan
  36. Stojiljković Lj.Nikola
  37. Stojanović Stefan
  38. Ivanović Dušan
  39. Milenković Miljan
  40. Stojanović Bojan
  41. Filipović Petar
  42. Petrović Darko
  43. Stanojević Veljko
  44. Mladenović Milan
  45. Mladenović Vasilije
  46. Vidojević Jovan
  47. Marinković Nemanja
  48. Marčić Radovan
  49. Lazar Todorović
  50. Petrović Strahinja
  51. Antić Nikola
  52. Trajković Milan
  53. Cakić Matija
  54. Žunić Marko
  55. Veljković Jovan
  56. Jovanović Vladimir
  57. Antanasijević Bojan
  58. Prokopović Boris
  59. Mitrović Vladica
  60. Đorđević Matija
  61. Stojanović R. Danijel
  62. Kocić Milan
  63. Đorđević D. Aleksandar
  64. Mitić Luka
  65. Stojičić Luka
  66. Vlatković Pavle
  67. Spasić Danilo
  68. Nastić Lazar
  69. Dimitrijević Dušan
  70. Stoiljković M. Nikola
  71. Stojilković MIloš
  72. Stojilković Marija
  73. Branković Milica
  74. Đorđević Marija
  75. Bogdanović Milica
  76. Vasiljković Tamara
  77.  Žikovković Miona
  78. Miljković Filip
  79. Jović Veljko
  80. Stojiljković Nikola
  81. . Andrejević Mihajlo
  82. Jovanović Nikola
  83. . Gmitrović Nemanja
  84. Andrejević Vlada
  85. Ristić Milena
  86. Jović Nemanja
  87. . Ivanović Časlav
  88. . Mihajlović Stefan
  89. 13. Kocić Milan
  90. Veljković David
  91. . Bojanović Aleksa
  92. Kocić Nikola
  93. Kocić Luka
  94. Janjić Teodora

 

Permanent link to this article: http://www.fudbalskisavezjablanickogokruga.com/plan-i-program-seminara-za-jesenji-deo-takmicarske-sezone-201819-god/

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.