11156710564ec29c965bc70671272265_origcutmypic

button-4461
   download
Fudbalski savez Jablaničkog okruga                                         
 ul.Mlinska bb , Leskovac, Tel/fax: 016/261-101,  e-mail: fsjablanickogokruga@gmail.com  

Print this Page

Parovi i rezultati KUP-a FSJO

Finala KUP-a FSJO   

domaćin gost rezultat penali
Dubočica 1923
Moravac (Mrštane)
0-3 sl.  

1/2 finala KUP-a FSJO   

domaćin gost rezultat penali
Vlasina
Moravac (Mrštane)
0-1  
Dubočica 1923
Mladost (DL)
5-1  

1/4 finala KUP-a FSJO   09.april 2014     16h

domaćin gost rezultat penali
Jablanica
Moravac (Mrštane)
0-2  
Progres (Ladovica)
Dubočica 1923
1-1 3-5 
Mladost (DL)
Sloga (Le)
2-1  
Vlasina
Pusta Reka
1-0  

1/8 finala KUP-a FSJO   26.mart 2014     15h

domaćin gost rezultat penali
Zloćudovo
Moravac (Mrštane)
1-5  
Progres (Ladovica)
Radan (Lebane)
2-0  
Jedinstvo(G.Stopanje)
Dubočica 1923
1-5  
Jablanica (Medveđa)
SFK Moravac (Pr.)
3-2  
Budućnost (Orašje)
Vlasina (Vlasotince)
0-3  
Bobište
Sloga (Leskovac)
0-2  
Radnički (Pertate)
Puta Reka (Bojnik)
2-7  
Mladost (D.Lak)
Jedinstvo (Šišava)
3-1  

2.kolo KUP-a FSJO   08/09.mart 2014     14h

domaćin gost rezultat penali
 Budućnost (O)
Kumarevo 65 
3-0  
 Polet
Radnički
0-2  
 Mladost (DL)
Sloga (Lip)
3-1  
 Umac
Bobište
1-2  
 Omladinac
Jedinstvo (GS) 
2-5  
 OFK Brza
OFK Progres
1-2  
 Zloćudovo
Jedinstvo (Gr) 
1-0  
 Čekmin
Jedinstvo (Š)
2-2 2-3 
Slobodna je ekipa Jablanica (Medveđa)

 

1.kolo KUP-a FSJO   01/02.mart 2014     14h

domaćin gost rezultat penali
 Lemind1953
Jedinstvo(Š) 
0-1  
 Budućnost
 Sušica2012
1-0  
 Vučje
 Polet
1-1 8-9 
 Brza
 Šumadija
4-1  
 Veternica 1926
Zloćudovo 
1-7  
 Navalin
Sloga (Lip) 
1-3  
 Marjan MB
Radnički (P) 
1-6  
 Jedinstvo (Gr.)
 Sloboda
2-2 5-4 
 Kumarevo 65
 Mladi Borac
2-1  
 Omladinac
Plantaža 
3-2  
 Umac
 Mladost (Vin.)
2-2 5-3 
 Mladost (DL)
 Jedinstvo (Boš)
2-2 5-4 
 Bobište
 Bratstvo (Bratm.)
2-1  
 Železničar 
 Progres
0-3  
 Morava (Gl.) 
 Čekmin
0-4  
 Jablanica 
 Gradac
6-0  
 OFK Morava (Le)
Jedinstvo (GS) 
2-2 1-4 

 

Parovi i rezultati KUP-a FSJO sezona 2012/2013

Permanent link to this article: http://www.fudbalskisavezjablanickogokruga.com/rezultati/

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.