Jablanička okružna liga -ISTOK- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 23.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 22.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 21.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 20.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 19.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 18.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 17.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 16.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 15.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 14.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 13.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 12.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 11.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 10.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 9.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 8.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 7.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 6.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 5.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 4.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 3.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 2.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


  • 1.kolo

    Železničar – Čekmin

    1 - 5 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Kumarevo 65 22 16 1 5 65 - 3233 49
2 Vučje 22 13 4 5 58 - 3721 43
3 Donja Lomnica 22 13 1 8 52 - 2923 40
4 Polet 22 12 3 7 37 - 316 39
5 Bobište 22 12 0 10 62 - 4319 36
6 Zloćudovo 22 10 5 7 42 - 384 35
7 Progres 22 11 1 10 46 - 48-2 34
8 Umac 22 7 5 10 44 - 51-7 26
9 Bratstvo 22 7 3 12 37 - 47-10 24
10 Jedinstvo Ši. 22 6 4 12 34 - 44-10 22
11 OFK Brza 22 6 1 15 26 - 58-32 19
12 Gradac 22 4 2 16 25 - 70-45 14

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.