Međuopštinska liga – tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 23.kolo

  • 22.kolo

  • 21.kolo

  • 20.kolo

  • 19.kolo

  • 18.kolo

  • 17.kolo

  • 16.kolo

  • 15.kolo

  • 14.kolo

  • 13.kolo

  • 12.kolo

  • 11.kolo

    Match Score
    N/A
    Rudar 1973 – Navalin
    -:-
    N/A
    Šumadija – Radnički
    -:-
    N/A
    Marjan MB – Gradac
    -:-
  • 10.kolo

    Match Score
    N/A
    Navalin – Marjan MB
    -:-
    N/A
    Badince – Šumadija
    -:-
    N/A
    Radnički – Lemind 1959
    -:-
  • 9.kolo

    Match Score
    N/A
    Jašunja – Navalin
    4 - 0 (AET)
    N/A
    Lemind 1959 – Badince
    3 - 2 (AET)
    N/A
    Šumadija – Gradac
    3 - 0 (AET)
  • 8.kolo

    Match Score
    N/A
    Marjan MB – Šumadija
    1 - 6 (AET)
    N/A
    Gradac – Lemind 1959
    0 - 3 (AET)
    N/A
    Radnički – Rudar 1973
    1 - 0 (AET)
  • 7.kolo

    Match Score
    N/A
    Jašunja – Radnički
    6 - 0 (AET)
    N/A
    Rudar 1973 – Badince
    0 - 4 (AET)
    N/A
    Lemind 1959 – Marjan MB
    9 - 1 (AET)
  • 6.kolo

    Match Score
    N/A
    Navalin – Šumadija
    0 - 2 (AET)
    N/A
    Gradac – Rudar 1973
    1 - 3 (AET)
    N/A
    Badince – Jašunja
    1 - 4 (AET)
  • 5.kolo

    Match Score
    N/A
    Radnički – Navalin
    5 - 0 (AET)
    N/A
    Jašunja – Gradac
    6 - 2 (AET)
    N/A
    Rudar 1973 – Marjan MB
    5 - 2 (AET)
    N/A
    Lemind 1959 – Šumadija
    4 - 3 (AET)
  • 4.kolo

    Match Score
    N/A
    Navalin – Lemind 1959
    2 - 1 (AET)
    N/A
    Marjan MB – Jašunja
    5 - 2 (AET)
    N/A
    Badince – Radnički
    0 - 2 (AET)
  • 3.kolo

    Match Score
    N/A
    Badince – Navalin
    2 - 8 (AET)
    N/A
    Radnički – Gradac
    1 - 0 (AET)
    N/A
    Rudar 1973 – Šumadija
    3 - 3 (AET)
  • 2.kolo

    Match Score
    N/A
    Lemind 1959 – Rudar 1973
    1 - 2 (AET)
    N/A
    Šumadija – Jašunja
    3 - 2 (AET)
    N/A
    Gradac – Badince
    4 - 1 (AET)
    N/A
    Marjan MB – Radnički
    1 - 0 (AET)
  • 1.kolo

    Match Score
    N/A
    Gradac – Navalin
    6 - 0 (AET)
    N/A
    Badince – Marjan MB
    6 - 0 (AET)
    N/A
    Jašunja – Lemind 1959
    0 - 2 (AET)

Rank
Matches
Won
Tied
Lost
Coach
Website

Last Match

Progres –

9. Match Day

3 - 2


Iz takmičenja su isključeni:

FK Todorovce (Todorovce)

FK Turekovac (Turekovac)

FK Radnik Sušica (Šišince)

 

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.