Delegiranje KUP-a FSJO

Delegiranje:2.kolo KUP-a FS Jablaničkog Okruga 

01.03. Nedelja 12:00h Šišava Gl.sudija Stamenković Nikola
Donja Lomnica – Mladost 1959 1.pomoćni Bošković Ljubiša
2.pomoćni Dimitrijević Dušan
Delegat Stanković Jovica

 

01.03. Nedelja 14:30h Šišava Gl.sudija Dimitrijević Dušan
Jedinsvo Ši. – Moravac P. 1.pomoćni Bošković Ljubiša
2.pomoćni Stamenković Nikola
Delegat Glušac Milovan

 

01.03. Nedelja 14:30h Brza Gl.sudija Tasić Danijel
OFK Brza – Vučje 1.pomoćni Đorđević S. Aleksandar
2.pomoćni Peterović Aleksandar
Delegat Stanković Branislav

 

 

01.03. Nedelja 14:30h Milanovo Gl.sudija Tasić Viktor
Milanovo – Real 1.pomoćni Trajković Milan
2.pomoćni Janjić Teodora
Delegat Stojanović Nenad

 

01.03. Nedelja 14:30h Konopnica Gl.sudija Momčilović Dalibor
Gradac – Progres 1.pomoćni Mladenović Milan
2.pomoćni Stojiljković Nikola
Delegat Stanković Radovan

 

01.03. Nedelja 14:30h Vlase Gl.sudija Stojičić Luka
Derbi 2016 – Železničar 1.pomoćni Stojković Aleksandar
2.pomoćni Đorđević Marija
Delegat Veljković Borivoje

 

01.03. Nedelja 14:30h Leskovac Gl.sudija Kocić Milan
Lemind 1953 – Umac 1.pomoćni Vlatković Pavle
2.pomoćni Žunić Marko
Delegat Simonović Saša

 

01.03. Nedelja 14:30h Šišince Gl.sudija Đorđević Matija
Radnik Sušica – Šumadija 1.pomoćni Stamenković Marko
2.pomoćni Stojanović Mihajlo
Delegat Sojković Nenad


Po završetku utakmice dalegati su dužni da se jave komesaru za takmičenje Nedeljkovič Goranu na tel: 0604540213
NAPOMENA: Delegati su dužni da zapisnik sa utakmice i izveštaj dostave 24 sati nakon završetka utakmice u kancelariji saveza.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.