Jablanička okružna liga – Delegiranje

Delegiranje: 11. kola Jablaničke Okružne lige grupa ISTOK i ZAPAD

08.11 13:30h Nedelja Miroševce Gl. Sudija Pešić Stefan
Umac – Vučje 1. pomoćnik Petković Petar
2. pomoćnik Grozdanović Stefan
DELEGAT Veljković Borivoje
08.11 13:30h Nedelja Bobište Gl. Sudija Stojiljković Nikola
Bobište – OFK Brza 1. pomoćnik Stamenković Nemanja
2. pomoćnik Vidojević Jovan
DELEGAT Stanković Jovica
08.11 11:00h Nedelja Bratmilovce Gl. Sudija Stamenković Nikola
Bratstvo – Polet 1. pomoćnik Tasić Viktor
2. pomoćnik Đorđević Matija
DELEGAT Đokić Vladimir
08.11 13:30h Nedelja Šišava Gl. Sudija Mladenović Milan
Jedinstvo Ši. – D. Lomnica 1. pomoćnik Momčilović Dalibor
2. pomoćnik Ristić Milena
DELEGAT Stojanović Dragan
08.11 13:30h Nedelja Kumarevo Gl. Sudija Tasić Viktor
Kumarevo 65 – Progres 1. pomoćnik Đorđević Matija
2. pomoćnik Stamenković Nikola
DELEGAT Stanković Milorad
08.11 13:30h Nedelja Zloćudovo Gl. Sudija Spasić Danilo
Zloćudovo – Gradac 1. pomoćnik Stojanović Mihajlo
2. pomoćnik Cvetković Lazar
DELEGAT Minić Srbislav
08.11 13:30h Nedelja Pečenjevce Gl. Sudija Mihajlović Stefan
Moravac – BSK 1. pomoćnik Bošković Ljubiša
2. pomoćnik Nikolić Vladica
DELEGAT Tomić Goran
08.11 13:30h Nedelja Donja Stopanje Gl. Sudija Dimitrijević Dušan
Plantaža – Sloga 1. pomoćnik Dimitrijević Žarko
2. pomoćnik Trajković Milan
DELEGAT Gurunović Vladislav
08.11 13:30h Nedelja Donja Jajna Gl. Sudija Jovanović Srđan
Real – Mladost 1959 1. pomoćnik Đorđević D. Aleksandar
2. pomoćnik Stojičić Luka
DELEGAT Živković Zvonko
08.11 13:30h Nedelja Leskovac Gl. Sudija Stojković Miloš
OFK Morava – Mladi Borac 1. pomoćnik Cvetanović Nenad
2. pomoćnik Prokopović Boris
DELEGAT Pešić Dragan
08.11 13:30h Nedelja Razgojna Gl. Sudija Arsić Nemanja
Šumadija – Železničar 1. pomoćnik Andrejević Lazar
2. pomoćnik Antić Nikola
DELEGAT Kostić Bojan
08.11 13:30h Nedelja Stopanje Gornje Gl. Sudija Kocić Milan
Milanovo – Sloboda 1. pomoćnik Đorđević P. Aleksnadar
2. pomoćnik Janjić Teodora
DELEGAT Stanković Branislav

Delegirana službena lica su u obavezi da se pojave u kancelariju saveza radi preuzimanja dokumentacije za delegirane utakmice najksanije sat i četrdesetpet minuta, pre službeno predvidjenog vremena za odigravanje utakmice.

Po završetku utakmice javiti se komesaru za takmičenje Nedeljkovič Goranu na tel: 0607220987 i analizatoru lige Mitić Nebojši  na tel: 0643978516 NAPOMENA: Delegati su dužni da zapisnik sa utakmice i izveštaj dostave do utorka do 12:00 časova u kancelariji saveza.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.