Jablanička okružna liga – Delegiranje

Delegiranje: 6.kolo  Jablaničke Okružne lige FS JO

25.09 16:00h Subota Grdelica Gl. Sudija Antić Nikola
Jedinstvo Gr. – Bratstvo 1. pomoćnik Đorđević D. Aleksandar
2. pomoćnik Bošković Ljubiša
DELEGAT Đokić Vladimir
26.09 16:00h Nedelja Brza Gl. Sudija Ristić Milena
OFK Brza – Polet 1. pomoćnik Momčilović Dalibor
2. pomoćnik Stamenković Nemanja Vl.
DELEGAT Stojković Nenad
26.09 16:00h Nedelja Kumarevo Gl. Sudija Stamenković Nemanja Tog.
Kumarevo 65 – Donja Lomnica 1. pomoćnik Stamenković Nikola
2. pomoćnik Đorđević P. Aleksandar
DELEGAT Stojanović Nenad
26.09 16:00h Nedelja Zloćudovo Gl. Sudija Marjanović Aleksandar
Zloćudovo – Progres 1. pomoćnik Tasić Marko
2. pomoćnik Petković Milica
DELEGAT Stojiljković Goran
25.09 16:00h Subota Orašje Gl. Sudija Dimitrijević Dušan
Budućnost – Vučje 1. pomoćnik Tasić Viktor
2. pomoćnik Tasić Aleksandar
DELEGAT Minić Srbislav
25.09 16:00h Subota Šišava Gl. Sudija Tasić Đorđe
Jedinstvo Ši – Mladost Bat. 1. pomoćnik Krstić Ljubiša
2. pomoćnik Grozdanović Stefan
DELEGAT Cvetković Ivica
26.09 16:00h Nedelja Vinarce Gl. Sudija Dimitrijević Žarko
Mladost 1959 – Milanovo 1. pomoćnik Stanković Marko
2. pomoćnik Milenković Jovana
DELEGAT Nikolić Marko
26.09 16:00h Nedelja Živkovo Gl. Sudija Đorđević S. Aleksandar
Mladi Borac – Veliko Trnjane 1. pomoćnik Pešić Božidar
2. pomoćnik Cvetković Lazar
DELEGAT Cvetković Perica
26.09 16:00h Nedelja Lipovica Gl. Sudija Stojičić Luka
Sloga – BSK 1. pomoćnik Ivanović Bojan
2. pomoćnik Dević Rajko
DELEGAT Milenković Ivan
26.09 16:00h Nedelja Pečenjevce Gl. Sudija Kocić Milan
Moravac – OFK Morava 1. pomoćnik Stojanović Stefan
2. pomoćnik Miletijev Dušan
DELEGAT Kostić Bojan
26.09 16:00h Nedelja Brestovac Gl. Sudija Milošević Željko
Železničar – Bobište 1. pomoćnik Zdravković Marija
2. pomoćnik Đokić Goran
DELEGAT Đorđević Zoran
26.09 16:00h Nedelja Bošnjace Gl. Sudija Stojanović Mihajlo
Jedinstvo Boš – Real 1. pomoćnik Andrejević Lazar
2. pomoćnik Radenković Darko
DELEGAT Simonović Saša

Po završetku utakmice javiti se komesaru za takmičenje Marjanović Miroslavu na tel: 0604540205 

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.