Međuopštinska fudbalska liga – Delegiranje

Delegiranje: 17.kolo Međuoptinske  fudbalske lige

14.03. 15:00h Subota Pertate Gl. Sudija Marjanović Aleksandar
Radnički – Todorovce 1. pomoćnik Nikolić Darko
2. pomoćnik Cvetković Lazar
DELEGAT  Micaković Saša

 

14.03. 15:00h Subota Šišava Gl. Sudija Nikolić Vladica
Jedinstvo Ši. – Lemind 1953 1. pomoćnik Stojković S. Miloš
2. pomoćnik Ivanović Dušan
DELEGAT  Stojanović Miroslav

 

14.03. 15:00h Subota Mala Biljanica Gl. Sudija Mladenović Milan
Marjan MB – Badince 1. pomoćnik Nikolić Nikola
2. pomoćnik Stojiljković Nikola
DELEGAT  Stojanović Zvezdan

 

15.03. 11:00h Nedelja Batulovce Gl. Sudija Đokić Goran
Mladost Bat. – OFK Brza 1. pomoćnik Đorđević Marija
2. pomoćnik Bojević Aleksa
DELEGAT  Veljković Borivoje

 

15.03. 15:00h Nedelja Donje Brijanje Gl. Sudija Stamenković Nikola
Sloboda – Donja Lomnica 1. pomoćnik Veličković David
2. pomoćnik Stamenković Nemanja
DELEGAT  Stanković Jovica

 

15.03. 15:00h Nedelja Šišince Gl. Sudija Momčilović Dalibor
Radnik Sušiac – Bratstvo 1. pomoćnik Živković Miona
2. pomoćnik Vidojević Jovan
DELEGAT  Stojanović Nenad

 

15.03. 15:00h Nedelja Konopnica Gl. Sudija Arsić Nemanja
Gradac – Plantaža 1. pomoćnik Bošković Ljubiša
2. pomoćnik Kostić Nemanja
DELEGAT  Simonović Saša

 

15.03. 15:00h Nedelja Navalin Gl. Sudija Petrović Nikola
Navalin – Milanovo 1. pomoćnik Krstić Ljubiša
2. pomoćnik Stanković Marko
DELEGAT  Stojanović Zoran


Delegirana službena lica su u obavezi da se pojave u kancelariju saveza radi preuzimanja dokumentacije za delegirane utakmice 
najksanije sat i četrdesetpet minuta, pre službeno pređenog vremena za odigravanje utakmice.

NAPOMENA: Delegati su dužni da zapisnik sa utakmice i izveštaj dostave do utorka do 12:00 časova u kancelariji saveza.

Ocene sudija nakon završene utakmice javiti analizatoru lige Mitić Nebojši na broj: 0643978516

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.