11156710564ec29c965bc70671272265_origcutmypic

button-4461
   download
Fudbalski savez Jablaničkog okruga                                         
 ul.Mlinska bb , Leskovac, Tel/fax: 016/261-101,  e-mail: fsjablanickogokruga@gmail.com  

Print this Page

KUP FSJO

Parovi i rezultati KUP-a FSJO sezona 2018/2019

Finale KUP-a FS Jablaničkog Okruga

FK Moravac Orion (Mrštane) – FK Sloga (Leskovac) 

05.06.2019.godine 17:30h Gradski stadion u Leskovcu.

 

Rezultati : 1/2 finala KUP-a FS Jablaničkog Okruga.

  1. Moravac Orion (Mrštane) – Šumadija (Razgojna) 11-0
  2. Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Bošnjace) 3-1

Rezultati 1/4 finala KUP-a FS Jablaničkog Okruga.

  1. Šumadija (Razgojna) – Pusta Reka (Bojnik)  2-1
  2. Sloga (Lipovica) – Sloga (Leskovac)  0-1
  3. Moravac Orion (Mrštane) – Bobište (Bobište) 2-0
  4. Jedinstvo (Bošnjace) – Radan (Lebane)  3-1

Rezultati  3. kola KUP-a FS Jablaničkog Okruga.

  1. OFK Brza (Brza) – Sloga (Leskovac) 1-2
  2. Sloboda (D.Brijanje) – Moravac Orion (Mrštane) 1-4
  3. Bobište (Bobište) – Jedinstvo (G.Stopanje)
  4. Sloga (Lipovica) – Vlasina (Vlasotince) 3-1
  5. Plantaža (D.Stopanje) – Pusta Reka (Bojnik) 3-7
  6. Šumadija (Razgojna) – Jablanica (Medveđa) 5-3
  7. OFK Morava (Leskovac) – Radan (Lebane) 1-3
  8. Jedinstvo (Bošnjace) – GFK Dubočica (Leskovac) 1-0

Rezultati 2. kola KUP-a FS Jablaničkog Okruga.

  1. BSK (Belanovce) – OFK Morava (Leskovac) 2-2 penali 3-5
  2. Sloboda (D.Brijanje) – Budućnost (Orašje) 1-0
  3. Zloćudovo (Zloćudovo) – Vlasina (Vlasotince) 0-3 (par-forfe)
  4. Umac (Miroševce) – Jedinstvo (G.Stopanje) 1-4
  5. Kumarevo 65 (Kumarevo) – Sloga (Leskovac) 1-4
  6. Bratstvo (Bratmilovce) – Pusta Reka (Bojnik) 0-3
  7. Mladost (D.Lokošnica) – Jablanica (Medveđa) 1-5
  8. Gradac (Konopnica) – Šumadija (Razgojna) 3-3  penali 4-5
  9. Vučje (Vučje) – Bobište (Bobište) 0-1
  10. Polet (Stajkovce) – Plantaža (D.Stopanje) 0-3 (par-forfe)
  11. Sloga (Lipovica) – Mladi Borac (Živkovo) 2-1

Direktno u 3. kolo KUP-a FSJO, žrebom prolazi OFK Brza iz Brze.

Rezultati 1. kola KUP-a FS Jablaničkog Okruga.

  1. Jedinstvo (Grdelica) – Gradac (Konopnica) – 0-3 (par-forfe)
  2. Moravac (Pečenjevce) – Šumadija (Razgojna) 1-2
  3. MIlanovo (Milanovo) – Umac (Miroševce) 1-2
  4. Polet (Stajkovce) – Železničar (Brestovac) 2-1
  5. Bobište (Bobište) – Čekmin (Čekmin) 2-1
  6. Vučje (Vučje) – Real (D. Jajna) 6-1
  7. Jedinstvo (Šišava) – BSK (Belanovce)  – 0-3 (par-forfe)
  8. Plantaža (D. Stopanje) – Marjan MB (Mala Biljanica) 3-2
  9. Radnički (Pertate) – OFK Morava (Leskovac) 2-3
  10. OFK Brza (Brza) – Progres (Ladovica) 3-2
  11. Sloga (Lipovica) – Mladost (Batulovce) 3-0 (par-forfe)
  12. Radnik Sušica (Šišince) – Bratstvo (Bratmilovce) 3-3 penali 5-6
  13. Todorovce (Todorovce) – Sloboda (D. Brijanje) 0-4
  14. Lemind 1953 (Leskovac) – Zloćudovo (Zloćudovo)  – 0-3 (par-forfe)
  15. Kumarevo 65 (Kumarevo) – Mladost 1959 (Vinarce) 6-1
  16. Mladi Borac (Živkovo) – Veliko Trnjane (Veliko Trnjane) 1-0
  17. Mladsto (D.Lokošnica) – Aletiko (D.Jajna) 24.02.2019 

Protiv klubava koji su svoje utakmice u prvom kolu KUP-a FS Jablaničkog Okruga izgubili služenim rezultatom, biće pokrenut disciplniski postupak i istiće će biti sankcionisani na osnovu DP FSS i odluke IO FS JO.

 

Permanent link to this article: http://www.fudbalskisavezjablanickogokruga.com/kup-fsjo/

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.