11156710564ec29c965bc70671272265_origcutmypic

button-4461
   download
Fudbalski savez Jablaničkog okruga                                         
 ul.Mlinska bb , Leskovac, Tel/fax: 016/261-101,  e-mail: fsjablanickogokruga@gmail.com  

Print this Page

Jablanička okružna liga – tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 30.kolo

  • 29.kolo

  • 28.kolo

  • 27.kolo  

  • 26.kolo

  • 25.kolo

  • 24.kolo

  • 23.kolo

  • 22.kolo

  • 21.kolo

  • 20.kolo

  • 19.kolo

  • 18.kolo

  • 17.kolo

  • 16.kolo

  • 15.kolo

  • 14.kolo

  • 13.kolo

  • 12.kolo

  • 11.kolo

  • 10.kolo

  • 9.kolo

    Match Score
    October 13, 2019
    OFK Morava – Vučje
    1 - 4 (AET)
    October 13, 2019
    BSK – Mladost 1959
    3 - 2 (AET)
    October 13, 2019
    Mladi Borac – Jedinstvo Gr.
    1 - 2 (AET)
    October 13, 2019
    Moravac P. – Real
    2 - 0 (AET)
    October 13, 2019
    Polet – Sloga
    0 - 1 (AET)
    October 13, 2019
    Železničar – Progres
    2 - 0 (AET)
    October 13, 2019
    Zloćudovo – Šumadija
    2 - 0 (AET)
    October 13, 2019
    Kumarevo 65 – Umac
    1 - 3 (AET)
  • 8.kolo

    Match Score
    N/A
    Vučje – Kumarevo 65
    9 - 0 (AET)
    N/A
    Umac – Zloćudovo
    0 - 2 (AET)
    N/A
    Šumadija – Železničar
    2 - 2 (AET)
    N/A
    Progres – Polet
    0 - 0 (AET)
    N/A
    Sloga – Moravac P.
    1 - 5 (AET)
    N/A
    Real – Mladi Borac
    3 - 1 (AET)
    N/A
    Jedinstvo Gr. – BSK
    3 - 0 (AET)
    N/A
    Mladost 1959 – OFK Morava
    4 - 2 (AET)
  • 7.kolo

    Match Score
    N/A
    Mladost 1959 – Vučje
    1 - 1 (AET)
    N/A
    OFK Morava – Jedinstvo Gr.
    2 - 1 (AET)
    N/A
    BSK – Real
    2 - 3 (AET)
    N/A
    Mladi Borac – Sloga
    2 - 2 (AET)
    N/A
    Moravac P. – Progres
    1 - 1 (AET)
    N/A
    Polet – Šumadija
    4 - 4 (AET)
    N/A
    Železničar – Umac
    2 - 0 (AET)
    N/A
    Zloćudovo – Kumarevo 65
    9 - 0 (AET)
  • 6.kolo

    Match Score
    September 22, 2019
    Vučje – Zloćudovo
    1 - 2 (AET)
    September 22, 2019
    Kumarevo 65 – Železničar
    0 - 6 (AET)
    September 22, 2019
    Umac – Polet
    4 - 0 (AET)
    September 22, 2019
    Šumadija – Moravac P.
    2 - 0 (AET)
    September 22, 2019
    Progres – Mladi Borac
    7 - 2 (AET)
    September 22, 2019
    Sloga – BSK
    3 - 4 (AET)
    September 22, 2019
    Real – OFK Morava
    1 - 4 (AET)
    September 22, 2019
    Jedinstvo Gr. – Mladost 1959
    3 - 1 (AET)
  • 5.kolo

    Match Score
    September 15, 2019
    Jedinstvo Gr. – Vučje
    0 - 0 (AET)
    September 15, 2019
    Mladost 1959 – Real
    4 - 1 (AET)
    September 15, 2019
    OFK Morava – Sloga
    4 - 2 (AET)
    September 15, 2019
    BSK – Progres
    4 - 0 (AET)
    September 15, 2019
    Mladi Borac – Šumadija
    2 - 3 (AET)
    September 15, 2019
    Moravac P. – Umac
    4 - 2 (AET)
    September 15, 2019
    Polet – Kumarevo 65
    6 - 0 (AET)
    September 15, 2019
    Železničar – Zloćudovo
    4 - 0 (AET)
  • 4.kolo

    Match Score
    September 8, 2019
    Vučje – Železničar
    1 - 4 (AET)
    September 8, 2019
    Zloćudovo – Polet
    2 - 1 (AET)
    September 8, 2019
    Kumarevo 65 – Moravac P.
    2 - 3 (AET)
    September 8, 2019
    Umac – Mladi Borac
    4 - 1 (AET)
    September 8, 2019
    Šumadija – BSK
    3 - 1 (AET)
    September 8, 2019
    Progres – OFK Morava
    0 - 0 (AET)
    September 8, 2019
    Sloga – Mladost 1959
    1 - 1 (AET)
    September 8, 2019
    Real – Jedinstvo Gr.
    1 - 5 (AET)
  • 3.kolo

    Match Score
    September 1, 2019
    Real – Vučje
    1 - 2 (AET)
    September 1, 2019
    Jedinstvo Gr. – Sloga
    2 - 1 (AET)
    September 1, 2019
    Mladost 1959 – Progres
    4 - 0 (AET)
    September 1, 2019
    OFK Morava – Šumadija
    1 - 3 (AET)
    September 1, 2019
    BSK – Umac
    2 - 0 (AET)
    September 1, 2019
    Mladi Borac – Kumarevo 65
    5 - 2 (AET)
    September 1, 2019
    Moravac P. – Zloćudovo
    2 - 0 (AET)
    September 1, 2019
    Polet – Železničar
    3 - 1 (AET)
  • 2.kolo

    Match Score
    N/A
    Vučje – Polet
    5 - 0 (AET)
    N/A
    Železničar – Moravac P.
    4 - 1 (AET)
    N/A
    Zloćudovo – Mladi Borac
    3 - 0 (AET)
    N/A
    Kumarevo 65 – BSK
    2 - 3 (AET)
    N/A
    Umac – OFK Morava
    0 - 1 (AET)
    N/A
    Šumadija – Mladost 1959
    4 - 3 (AET)
    N/A
    Progres – Jedinstvo Gr.
    0 - 3 (AET)
    N/A
    Sloga – Real
    1 - 0 (AET)
  • 1.kolo

    Match Score
    August 18, 2019
    Sloga – Vučje
    2 - 2 (AET)
    August 18, 2019
    Real – Progres
    3 - 1 (AET)
    August 18, 2019
    Jedinstvo Gr. – Šumadija
    4 - 0 (AET)
    August 18, 2019
    Mladost 1959 – Umac
    4 - 1 (AET)
    August 18, 2019
    OFK Morava – Kumarevo 65
    3 - 3 (AET)
    August 18, 2019
    BSK – Zloćudovo
    3 - 1 (AET)
    August 18, 2019
    Mladi Borac – Železničar
    2 - 4 (AET)
    August 18, 2019
    Moravac P. – Polet
    0 - 0 (AET)
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Železničar 9 7 1 1 29 - 920 22
2 Jedinstvo Gr. 9 7 1 1 23 - 617 22
3 Zloćudovo 9 6 0 3 21 - 1110 18
4 BSK 9 6 0 3 22 - 175 18
5 Moravac P. 9 5 2 2 18 - 126 17
6 Šumadija 9 5 2 2 21 - 192 17
7 Vučje 9 4 3 2 25 - 1114 15
8 Mladost 1959 9 4 2 3 24 - 168 14
9 OFK Morava 9 4 2 3 18 - 180 14
10 Polet 9 2 3 4 14 - 17-3 9
11 Umac 9 3 0 6 14 - 17-3 9
12 Sloga 9 2 3 4 14 - 20-6 9
13 Real 9 3 0 6 13 - 22-9 9
14 Progres 9 1 3 5 9 - 19-10 6
15 Mladi Borac 9 1 1 7 16 - 30-14 4
16 Kumarevo 65 9 0 1 8 10 - 47-37 1

Permanent link to this article: http://www.fudbalskisavezjablanickogokruga.com/jablanicka-okruzna-liga-tabela-i-rezultati/

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.