11156710564ec29c965bc70671272265_origcutmypic

button-4461
   download
Fudbalski savez Jablaničkog okruga
 ul.Mlinska bb , Leskovac, Tel/fax: 016/261-101,  e-mail: fsjablanickogokruga@gmail.com

»

Print this Post

Informacija vezana za 3.kolo KUP-a FS Jablaničkog Okruga

Obaveštenje svim klubovima učesnicima 3.kola KUP-a FS Jablaničkog Okruga, a to su pobednici drugog kola KUP-a FSJO i svi klubovi učesnici Srpske lige ISTOK sa teritorije FSJO.

Termin za odigravanje utakmica 3.kola KUP-a FS JO je pomeren i tačan termin odigravanja biće saopšeten u naredom periodu, svi će biti blagovremeno obavešteni i upoznati sa novim terminom žreba za treće kolo i sa terminom odigravanja utakmice.

Rukovodstvo FSJO, se unapred zahvaljuje svim učesnicima na razimevanju.

Za sve detaljne informacije možete se obratiti Generalnom sekretaru FS JO Petković Dušanu na telefon 0604540211.

Permanent link to this article: http://www.fudbalskisavezjablanickogokruga.com/informacija-vezana-za-3-kolo-kup-a-fs-jablanickog-okruga/

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.