Jablanička okružna liga – tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 30.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 29.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 28.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 27.kolo  

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 26.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 25.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 24.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 23.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 22.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 21.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 20.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 19.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 18.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 17.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 16.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 15.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 14.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 13.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 12.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 11.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 10.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 9.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 8.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 7.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 6.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 5.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 4.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 3.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 2.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


  • 1.kolo

    Kumarevo 65 – Real

    1 - 5 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Jedinstvo Gr. 17 13 3 1 43 - 1330 42
2 Vučje 17 10 4 3 50 - 2228 34
3 Železničar 17 10 3 4 52 - 2626 33
4 Zloćudovo 17 9 2 6 35 - 269 29
5 BSK 17 9 2 6 40 - 346 29
6 Šumadija 17 8 4 5 39 - 309 28
7 Real 17 9 1 7 32 - 33-1 28
8 Moravac P. 17 8 3 6 34 - 304 27
9 Mladost 1959 17 8 2 7 36 - 297 25
10 OFK Morava 17 7 4 6 36 - 40-4 25
11 Umac 17 6 1 10 24 - 30-6 19
12 Polet 17 5 3 9 30 - 31-1 18
13 Sloga 17 5 3 9 31 - 38-7 18
14 Progres 17 5 3 9 26 - 35-9 18
15 Mladi Borac 17 2 2 13 27 - 52-25 8
16 Kumarevo 65 17 1 2 14 17 - 83-66 4

 

FK Mladost 1959 (Vinarce) -1 Bod.

FK Kumarevo 65 (Kumarevo) -1 Bod.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.