11156710564ec29c965bc70671272265_origcutmypic

button-4461
   download
Fudbalski savez Jablaničkog okruga                                         
 ul.Mlinska bb , Leskovac, Tel/fax: 016/261-101,  e-mail: fsjablanickogokruga@gmail.com  

Print this Page

Jablanička okružna liga – tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 30.kolo

  • 29.kolo

  • 28.kolo

  • 27.kolo  

  • 26.kolo

  • 25.kolo

  • 24.kolo

  • 23.kolo

  • 22.kolo

  • 21.kolo

  • 20.kolo

  • 19.kolo

  • 18.kolo

  • 17.kolo

  • 16.kolo

  • 15.kolo

  • 14.kolo

  • 13.kolo

  • 12.kolo

  • 11.kolo

  • 10.kolo

  • 9.kolo

  • 8.kolo

  • 7.kolo

  • 6.kolo

  • 5.kolo

    Match Score
    September 15, 2019
    Jedinstvo Gr. – Vučje
    0 - 0 (AET)
    September 15, 2019
    Mladost 1959 – Real
    4 - 1 (AET)
    September 15, 2019
    OFK Morava – Sloga
    4 - 2 (AET)
    September 15, 2019
    BSK – Progres
    4 - 0 (AET)
    September 15, 2019
    Mladi Borac – Šumadija
    2 - 3 (AET)
    September 15, 2019
    Moravac P. – Umac
    4 - 2 (AET)
    September 15, 2019
    Polet – Kumarevo 65
    6 - 0 (AET)
    September 15, 2019
    Železničar – Zloćudovo
    4 - 0 (AET)
  • 4.kolo

    Match Score
    September 8, 2019
    Vučje – Železničar
    1 - 4 (AET)
    September 8, 2019
    Zloćudovo – Polet
    2 - 1 (AET)
    September 8, 2019
    Kumarevo 65 – Moravac P.
    2 - 3 (AET)
    September 8, 2019
    Umac – Mladi Borac
    4 - 1 (AET)
    September 8, 2019
    Šumadija – BSK
    3 - 1 (AET)
    September 8, 2019
    Progres – OFK Morava
    0 - 0 (AET)
    September 8, 2019
    Sloga – Mladost 1959
    1 - 1 (AET)
    September 8, 2019
    Real – Jedinstvo Gr.
    1 - 5 (AET)
  • 3.kolo

    Match Score
    September 1, 2019
    Real – Vučje
    1 - 2 (AET)
    September 1, 2019
    Jedinstvo Gr. – Sloga
    2 - 1 (AET)
    September 1, 2019
    Mladost 1959 – Progres
    4 - 0 (AET)
    September 1, 2019
    OFK Morava – Šumadija
    1 - 3 (AET)
    September 1, 2019
    BSK – Umac
    2 - 0 (AET)
    September 1, 2019
    Mladi Borac – Kumarevo 65
    5 - 2 (AET)
    September 1, 2019
    Moravac P. – Zloćudovo
    2 - 0 (AET)
    September 1, 2019
    Polet – Železničar
    3 - 1 (AET)
  • 2.kolo

    Match Score
    N/A
    Vučje – Polet
    5 - 0 (AET)
    N/A
    Železničar – Moravac P.
    4 - 1 (AET)
    N/A
    Zloćudovo – Mladi Borac
    3 - 0 (AET)
    N/A
    Kumarevo 65 – BSK
    2 - 3 (AET)
    N/A
    Umac – OFK Morava
    0 - 1 (AET)
    N/A
    Šumadija – Mladost 1959
    4 - 3 (AET)
    N/A
    Progres – Jedinstvo Gr.
    0 - 3 (AET)
    N/A
    Sloga – Real
    1 - 0 (AET)
  • 1.kolo

    Match Score
    August 18, 2019
    Sloga – Vučje
    2 - 2 (AET)
    August 18, 2019
    Real – Progres
    3 - 1 (AET)
    August 18, 2019
    Jedinstvo Gr. – Šumadija
    4 - 0 (AET)
    August 18, 2019
    Mladost 1959 – Umac
    4 - 1 (AET)
    August 18, 2019
    OFK Morava – Kumarevo 65
    3 - 3 (AET)
    August 18, 2019
    BSK – Zloćudovo
    3 - 1 (AET)
    August 18, 2019
    Mladi Borac – Železničar
    2 - 4 (AET)
    August 18, 2019
    Moravac P. – Polet
    0 - 0 (AET)

Šumadija

Rank
4
Matches
5
Won
4
Tied
0
Lost
1
Coach
Website

Last Match

Mladi Borac – Šumadija

5. Match Day

2 - 3


Permanent link to this article: http://www.fudbalskisavezjablanickogokruga.com/jablanicka-okruzna-liga-tabela-i-rezultati/

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.