Jablanička okružna liga -ZAPAD- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

  • 23.kolo

  • 22.kolo

  • 21.kolo

  • 20.kolo

  • 19.kolo

  • 18.kolo

  • 17.kolo

  • 16.kolo

  • 15.kolo

  • 14.kolo

  • 13.kolo

  • 12.kolo

  • 11.kolo

  • 10.kolo

  • 9.kolo

  • 8.kolo

    Match Score
    October 18, 2020
    BSK – Šumadija
    5 - 1 (AET)
    October 18, 2020
    Milanovo – OFK Morava
    2 - 0 (AET)
    October 18, 2020
    Sloboda – Real
    -:-
    October 18, 2020
    Železničar – Plantaža
    0 - 0 (AET)
    October 18, 2020
    Mladi Borac – Moravac P.
    2 - 0 (AET)
    October 18, 2020
    Mladost 1959 – Sloga
    2 - 0 (AET)
  • 7.kolo

    Match Score
    N/A
    Sloga – Mladi Borac
    4 - 2 (AET)
    October 11, 2020
    Mladost 1959 – BSK
    2 - 0 (AET)
    October 11, 2020
    Moravac P. – Železničar
    2 - 2 (AET)
    October 11, 2020
    Plantaža – Sloboda
    3 - 1 (AET)
    October 11, 2020
    Real – Milanovo
    2 - 3 (AET)
    October 11, 2020
    OFK Morava – Šumadija
    4 - 0 (AET)
  • 6.kolo

    Match Score
    October 4, 2020
    BSK – OFK Morava
    5 - 0 (AET)
    October 4, 2020
    Šumadija – Real
    2 - 1 (AET)
    October 4, 2020
    Milanovo – Plantaža
    2 - 4 (AET)
    October 4, 2020
    Sloboda – Moravac P.
    0 - 0 (AET)
    October 4, 2020
    Železničar – Sloga
    3 - 2 (AET)
    October 4, 2020
    Mladi Borac – Mladost 1959
    4 - 1 (AET)
  • 5.kolo

    Match Score
    September 29, 2020
    Mladi Borac – BSK
    4 - 1 (AET)
    September 29, 2020
    Mladost 1959 – Železničar
    2 - 3 (AET)
    September 29, 2020
    Sloga – Sloboda
    3 - 3 (AET)
    September 29, 2020
    Moravac P. – Milanovo
    1 - 0 (AET)
    September 29, 2020
    Plantaža – Šumadija
    2 - 1 (AET)
    September 29, 2020
    Real – OFK Morava
    1 - 1 (AET)
  • 4.kolo

    Match Score
    September 20, 2020
    BSK – Real
    2 - 2 (AET)
    September 20, 2020
    OFK Morava – Plantaža
    1 - 3 (AET)
    September 20, 2020
    Šumadija – Moravac P.
    1 - 2 (AET)
    September 20, 2020
    Milanovo – Sloga
    2 - 0 (AET)
    September 20, 2020
    Sloboda – Mladost 1959
    2 - 0 (AET)
    September 20, 2020
    Železničar – Mladi Borac
    5 - 0 (AET)
  • 3.kolo

    Match Score
    September 13, 2020
    Železničar – BSK
    3 - 2 (AET)
    September 13, 2020
    Mladi Borac – Sloboda
    3 - 2 (AET)
    September 13, 2020
    Mladost 1959 – Milanovo
    2 - 1 (AET)
    September 13, 2020
    Sloga – Šumadija
    3 - 2 (AET)
    September 13, 2020
    Moravac P. – OFK Morava
    6 - 1 (AET)
    September 13, 2020
    Plantaža – Real
    3 - 2 (AET)
  • 2.kolo

    Match Score
    September 6, 2020
    BSK – Plantaža
    4 - 4 (AET)
    September 6, 2020
    Real – Moravac P.
    0 - 1 (AET)
    September 6, 2020
    OFK Morava – Sloga
    2 - 1 (AET)
    September 6, 2020
    Šumadija – Mladost 1959
    1 - 0 (AET)
    September 6, 2020
    Milanovo – Mladi Borac
    3 - 2 (AET)
    September 6, 2020
    Sloboda – Železničar
    2 - 2 (AET)
  • 1.kolo

    Match Score
    August 30, 2020 4:30 pm
    Sloboda – BSK
    2 - 1 (AET)
    August 30, 2020 4:30 pm
    Železničar – Milanovo
    3 - 0 (AET)
    August 30, 2020 4:30 pm
    Mladi Borac – Šumadija
    2 - 1 (AET)
    August 30, 2020 4:30 pm
    Mladost 1959 – OFK Morava
    0 - 2 (AET)
    August 30, 2020 4:30 pm
    Sloga – Real
    2 - 2 (AET)
    August 30, 2020 4:30 pm
    Moravac P. – Plantaža
    2 - 2 (AET)
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Železničar 8 5 3 0 21 - 1011 18
2 Plantaža 8 5 3 0 21 - 138 18
3 Moravac P. 8 4 3 1 14 - 86 15
4 Mladi Borac 8 5 0 3 19 - 172 15
5 Milanovo 8 4 0 4 13 - 14-1 12
6 OFK Morava 8 3 1 4 11 - 18-7 10
7 Sloboda 7 2 3 2 12 - 120 9
8 Mladost 1959 8 3 0 5 9 - 13-4 9
9 BSK 8 2 2 4 20 - 182 8
10 Sloga 8 2 2 4 15 - 18-3 8
11 Šumadija 8 2 0 6 9 - 19-10 6
12 Real 7 0 3 4 10 - 14-4 3

OFK Morava (Leskovac) -1 bod.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.