Jablanička okružna liga -ZAPAD- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 23.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 22.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 21.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 20.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 19.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 18.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 17.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 16.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 15.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 14.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 13.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 12.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 11.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 10.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 9.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 8.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 7.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 6.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 5.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 4.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 3.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 2.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


  • 1.kolo

    Sloga – Jedinstvo Boš.

    1 - 2 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 OFK Morava 6 5 0 1 18 - 117 15
2 Jedinstvo Boš. 5 4 0 1 10 - 37 12
3 Mladost 1959 6 4 0 2 15 - 114 12
4 Železničar 5 3 1 1 13 - 76 10
5 BSK 6 3 0 3 12 - 120 9
6 Real 6 3 0 3 8 - 11-3 9
7 Milanovo 5 2 1 2 8 - 9-1 7
8 Bobište 6 2 1 3 13 - 130 7
9 Sloga 6 2 1 3 10 - 100 7
10 Moravac P. 5 2 0 3 8 - 12-4 6
11 Sloboda 5 1 2 2 6 - 9-3 5
12 Mladi Borac 6 1 1 4 11 - 19-8 4
13 Veliko Trnjane 5 0 1 4 5 - 10-5 1

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.