Međuopštinska liga – tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 23.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 22.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 21.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 20.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 19.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 18.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 17.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 16.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 15.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 14.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 13.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 12.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 11.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 10.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 9.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 8.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 7.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 6.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 5.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 4.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 3.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 2.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


  • 1.kolo

    Sloboda – Milanovo

    1 - 1 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Mladost Ba. 20 14 4 2 57 - 2829 46
2 Veliko Trnjane 20 14 4 2 50 - 2129 46
3 Badince 20 11 4 5 51 - 3021 36
4 Radnički 20 9 5 6 50 - 3515 32
5 Todorovce 20 9 5 6 40 - 337 32
6 Lemind 1953 20 9 2 9 60 - 519 28
7 Marjan MB 20 6 4 10 33 - 44-11 22
8 Navalin 20 6 5 9 34 - 51-17 22
9 Radnik Sušica 20 5 2 13 40 - 55-15 17
10 Turekovac 20 5 1 14 24 - 62-38 15
11 Mladost D.L 20 3 2 15 30 - 59-29 11

FK Turekovac (Turekovac) – 1 bod.

FK Lemind 1953 (Leskovac) – 1 bod.

FK Badince (Badince) – 1 bod.

FK Navalin (Navalin) -1 bod.

FK Мarjan MB (Mala Biljanica) -3 bod.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.