Međuopštinska liga – tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 23.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 22.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 21.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 20.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 19.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 18.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 17.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 16.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 15.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 14.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 13.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 12.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 11.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 10.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 9.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 8.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 7.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 6.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 5.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 4.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 3.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 2.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


  • 1.kolo

    Badince – Lemind 1953

    2 - 0 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Veliko Trnjane 14 10 3 1 36 - 1521 33
2 Mladost Ba. 13 9 3 1 34 - 1915 30
3 Badince 13 7 4 2 37 - 2017 24
4 Todorovce 14 7 3 4 31 - 238 24
5 Radnički 13 6 4 3 34 - 268 22
6 Navalin 14 4 4 6 23 - 39-16 16
7 Lemind 1953 13 5 1 7 33 - 38-5 15
8 Radnik Sušica 14 4 2 8 33 - 34-1 14
9 Marjan MB 14 3 4 7 24 - 30-6 13
10 Mladost D.L 14 3 1 10 24 - 33-9 10
11 Turekovac 14 2 1 11 15 - 47-32 6

FK Turekovac (Turekovac) – 1 bod.

FK Lemind 1953 (Leskovac) – 1 bod.

FK Badince (Badince) – 1 bod.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.