11156710564ec29c965bc70671272265_origcutmypic

button-4461
   download
Fudbalski savez Jablaničkog okruga
 ul.Mlinska bb , Leskovac, Tel/fax: 016/261-101,  e-mail: fsjablanickogokruga@gmail.com

»

Print this Post

Obaveštenje i poziv svim aktivnim sudijama FS JO

Obaveštavaju se i pozivaju sve aktivne sudije na teritoriji Fudbalskog saveza Jablaničkog Okruga, počevši od sudija gradskog stepena do saveznog stepena takičenja, da dodju i učestvuju na edukativni seminar FSJO koji će se održati 12.02.2019.godine sa početkom od 13:00 satu u sali Skupštine grada Leskovca.

Predavač na seminaru biće član sudijske komisije Fudbalskog saveza i instruktor prve kategorije Srbije Radojčić Igor, dok će gost seminara biti Predsednik sudijske organizacije Fudbalskog saveza Srbije Milan Karadžić, UEFA posmatrač suđenja.

Obradiće se više tema iz oblasti pravila fudbalske igra i promena u tumačenju određenih pravila iz PFI.

Maked and using for LenSlider c19d8b5d9b banner. Dont delete from media library.

Permanent link to this article: http://www.fudbalskisavezjablanickogokruga.com/obavestenje-i-poziv-svim-aktivnim-sudijama/

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.