Obaveštenje i poziv svim aktivnim sudijama FS JO

Obaveštavaju se i pozivaju sve aktivne sudije na teritoriji Fudbalskog saveza Jablaničkog Okruga, počevši od sudija gradskog stepena do saveznog stepena takičenja, da dodju i učestvuju na edukativni seminar FSJO koji će se održati 12.02.2019.godine sa početkom od 13:00 satu u sali Skupštine grada Leskovca.

Predavač na seminaru biće član sudijske komisije Fudbalskog saveza i instruktor prve kategorije Srbije Radojčić Igor, dok će gost seminara biti Predsednik sudijske organizacije Fudbalskog saveza Srbije Milan Karadžić, UEFA posmatrač suđenja.

Obradiće se više tema iz oblasti pravila fudbalske igra i promena u tumačenju određenih pravila iz PFI.

Maked and using for LenSlider c19d8b5d9b banner. Dont delete from media library.