Jablanička okružna liga – Delegiranje

Delegiranje: 5.kolo  Jablaničke Okružne lige FS JO

19.09 16:30h Nedelja Batulovce Gl. Sudija Antić Nikola
Mladost Bat – Budućnost 1. pomoćnik Bošković Ljubiša
2. pomoćnik Stanojević Aleksandar
DELEGAT Stojanović Dragan
19.09 16:30h Nedelja Vučje Gl. Sudija Tasić Đorđe
Vučje – Zloćudovo 1. pomoćnik Tasić Danijel
2. pomoćnik Petrović Nikola
DELEGAT Stanković Milorad
19.09 16:30h Nedelja Ladovica Gl. Sudija Đorđević S. Aleksandar
Progres – Kumarevo 65 1. pomoćnik Milenković Jovana
2. pomoćnik Stojanović Stefan
DELEGAT Savić Jovica
19.09 11:00h Nedelja Vlasotince – teren Vlasine Gl. Sudija Ristić Milena
Donja Lomnica – OFK Brza 1. pomoćnik Momčilović Dalibor
2. pomoćnik Stamenković Nemanja Vl.
DELEGAT Milenković Ivan
19.09 16:30h Nedelja Stajkovce Gl. Sudija Žunić Marko
Polet – Jedinstvo Gr. 1. pomoćnik Đorđević D. Aleksandar
2. pomoćnik Andrejević Lazar
DELEGAT Đorđević Radosav
19.09 16:30h Nedelja Bratmilovce Gl. Sudija Janjić Teodora
Bratstvo – Umac 1. pomoćnik Stamenković Nikola
2. pomoćnik Stamenković Nemanja Tog.
DELEGAT Stanković Jovica
19.09 16:30h Nedelja Donja Jajna Gl. Sudija Kocić Milan
Real – Železničar 1. pomoćnik Milenković Žarko
2. pomoćnik Miletijev Dušan
DELEGAT Veljković Borivoje
19.09 16:30h Nedelja Bobište Gl. Sudija Momčilović Dalibor
Bobište – Moravac P 1. pomoćnik Petković Milica
2. pomoćnik Mitić Strahinja
DELEGAT Pešić Dragan
19.09 16:30h Nedelja Leskovac Gl. Sudija Đokić Goran
OFK Morava – Sloga 1. pomoćnik Stojiljković Nikola
2. pomoćnik Zdravković Marija
DELEGAT Marjanović Jovan
19.09 16:30h Nedelja Belanovce Gl. Sudija Stojanović Mihajlo
BSK – Mladi Borac 1. pomoćnik Đorđević Marija
2. pomoćnik Našpalić Dušan
DELEGAT Đorđević Miodrag
19.09 16:30h Nedelja Veliko Trnjane Gl. Sudija Stojičić Luka
Veliko Trnjane – Mladeost 1959 1. pomoćnik Cvetković Lazar
2. pomoćnik Đorđević Aleksa
DELEGAT Stojanović Ivan
19.09 16:30h Nedelja Milanovo Gl. Sudija Dimitrijević Dušan
Milanovo  – Sloboda 1. pomoćnik Stojanović Boris
2. pomoćnik Jović Nikola
DELEGAT Mitić Milan

Po završetku utakmice javiti se komesaru za takmičenje Marjanović Miroslavu na tel: 0604540205 

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.