Jablanička okružna liga – Delegiranje

Delegiranje: 18. kola Jablaničke Okružne lige grupa ISTOK i ZAPAD

09.05 17:00h Nedelja Vučje Gl. Sudija Ivanović Bojan
Vučje – Polet 1. pomoćnik Petrović Nikola
2. pomoćnik Ivanović Časlav
DELEGAT Stanković Radovan
09.05 17:00h Nedelja Šišava Gl. Sudija Janjić Teodora
Donja Lomnica – OFK Brza 1. pomoćnik Kocić Milan
2. pomoćnik Tasić Aleksnadar
DELEGAT Mileković Ivan
09.05 17:00h Nedelja Ladovica Gl. Sudija Jović Miloš
Progres – Umac 1. pomoćnik Petrović Ivan
2. pomoćnik Milenković Žarko
DELEGAT Nikolić Marko
09.05 17:00h Nedelja Konopnica Gl. Sudija Dimitrijević Žarko
Gradac – Bobište 1. pomoćnik Prokopović Boris
2. pomoćnik Filipović Stefan
DELEGAT Kostić Bojan
09.05 17:00h Nedelja Zloćudovo Gl. Sudija Mladenović Milan
Zloćudovo – Bratstvo 1. pomoćnik Stamenković Nemanja Vl.
2. pomoćnik Ristić Milena
DELEGAT Stojiljković Goran
09.05 17:00h Nedelja Kumarevo Gl. Sudija Spasić Danilo
Kumarevo 65 – Jedinstvo Ši. 1. pomoćnik Pešić Božidar
2. pomoćnik Našpalović Dušan
DELEGAT Cvetković Perica
09.05 17:00h Nedelja Belanovce Gl. Sudija Dimitrijević Dušan
BSK – Mladost 1959 1. pomoćnik Đorđević Matija
2. pomoćnik Stamenković Nemanj Tog.
DELEGAT Živković Zvonko
09.05 17:00h Nedelja Živkovo Gl. Sudija Stojiljković Nikola
Mladi Borac – Sloga 1. pomoćnik Đokić Goran
2. pomoćnik Gmitrović Nemanja
DELEGAT Terzić Srboljub
09.05 17:00h Nedelja Brestovac Gl. Sudija Arsić Nemanja
Železničar – Moravac P. 1. pomoćnik Tasić Marko
2. pomoćnik Tasić Danijel
DELEGAT Pešić Dragan
09.05 17:00h Nedelja Donje Brijanje Gl. Sudija Stojičić Luka
Sloboda – Plantaža 1. pomoćnik Petković Petar
2. pomoćnik Cvetanović Nenad
DELEGAT Minić Srbislav
09.05 17:00h Nedelja Milanovo Gl. Sudija Trajković Danijel
Milanovo – Real 1. pomoćnik Krstić Nemanja
2. pomoćnik Grozdanović Stefan
DELEGAT Stojanović Nenad
09.05 17:00h Nedelja Razgojna Gl. Sudija Đorđević Marija
Šumadija – OFK Morava 1. pomoćnik Stamenković Nikola
2. pomoćnik Đorđević P. Aleksnadar
DELEGAT Đorđević Miodrag

Delegirana službena lica su u obavezi da se pojave u kancelariju saveza radi preuzimanja dokumentacije za delegirane utakmice najksanije sat i četrdesetpet minuta, pre službeno predvidjenog vremena za odigravanje utakmice.

Po završetku utakmice javiti se komesaru za takmičenje Nedeljkovič Goranu na tel: 0607220987 i analizatoru lige Mitić Nebojši  na tel: 0643978516 NAPOMENA: Delegati su dužni da zapisnik sa utakmice i izveštaj dostave do utorka do 12:00 časova u kancelariji saveza.

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.