KUP FSJO

Parovi 1/4 finala  KUP-a FS Jablaničkog Okruga sezona 2020/2021.godine

  1. Vučje (Vučje) – Radan (Lebane)
  2. Budućnost (Orašje) – Jablanica (Medveđa)
  3. Sloga (Leskovac) – Moravac Orion (Mrštane)
  4. Vlasina (Vlasotince) – Čekmin (Čekmin).

Utakmice su zakazane za 12.05.2021.godine od 17:00 sati.

Rezultati 1/8 finala  KUP-a FS Jablaničkog Okruga sezona 2020/2021.godine

  1. Mladost 1959 (Vinarce) – Budućnost (Orašje) 2-3
  2. Radan (Lebane) – Jedinstvo (G.Stopanje)  2-0
  3. Sloga (Lipovica) – Čekmin (Čekmin)  1-3
  4. Jedinstvo (Grdelica) – Vučje (Vučje) 2-2 penali 3-4
  5. Jablanica (Medveđa) – Mlado Borac (Živkovo)  4-0
  6. Moravac Orion (Mrštane) – Jedinstvo (Bošnjace)  3-0 (par-forfe)
  7. Pusta (Reka Bojnik)  – Sloga (Leskovac) 2-3
  8. Vlasina (Vlasotince) – BSK (Belanovce) 6-1

Utakmice su zakazane za 07.04.2021.godine sa početkom od 16:00 časova.

Utakmice Vlasina (Vlasotince) – BSK (Belanovce)

, Moravac Orion (Mrštane) – Jedinstvo (Bošnjace) i  Radan (Lebane) – Jedinstvo (G.Stopanje)

igraće se 21.04.2021.godine sa početkom od 17:00 časova.

Rezultati 3. kola KUP-a FS Jablaničkog Okruga sezona 2020/2021.godine

  1. Zloćudovo (Zloćudovo) – BSK (Belanovce)  0-0 penali 1-3
  2. Šumadija (Razgojna) – Mladost 1959 (vinarce)  1-1 penali 5-6
  3. Mladi Borac (Živkovo) – Bobište (Bobište)  6-2
  4. Vučje (Vučje) – Kumarevo 65 (Kumarevo)  5-2
  5. Todorovce (Todorovce) – Sloga (Lipovica)  0-0  penali 0-3

 

Rezultati 2. kola KUP-a FS Jablaničkog Okruga sezona 2020/2021.godine

  1. FK Mladi Borac (Živkovo) – FK Gradac (Konopnica)  3-0 (par-forfe)
  2. FK Šumadija (Razgojna) – FK Plantaža (Donja Stopanje)  2-1
  3. FK Lemind 1953 (Leskovac) – FK Todorovce (Todorovce)  0-3 (par-forfe)
  4. FK Kumarevo 65 (Kumarevo) – FK Umac (Miroševce) 5-2
  5. FK Mladost 1959 (Vinarce) – FK Veliko Trnjane (Veliko Trnjane) 2-1
  6. FK Bobište (Bobište) – FK Železničar (Brestovac) 4 – 0
  7. FK Zloćudovo (Zloćudovo) – FK Rudar 1973 (Rudare) 3-2
  8. FK BSK (Belanovce) – OFK Brza (Brza) 4-2
  9. FK Vučje (Vučje) – FK Jedinstvo (Šišava)  3-0 (par-forfe)

Direktno u 3.kolo plasirao se FK Slog (Lipovica)

Rezultati 1. kola KUP-a FS Jablaničkog Okruga sezona 2020/2021.godine

  1. FK Real (Donja Jajna) – FK Rudar 0-2
  2. FK Donja Lomnica (Donja Lomnica) – FK Vučje (Vučje) 1-3
  3. OFK Brza (Brza) – FK Polet (Stajkovce) 6-4
  4. FK Derbi 2016 (Vlase) – FK Todorovce (Todorovce) 0-1
  5. FK Mladost D.L (Donja Lokošnica) – FK Slog (Lipovica) 0-1
  6. FK Mladost 1959 (Vinarce) – FK Sloboda (D. Brijanje) 3-2
  7. OFK Morava (Leskovac) – FK Lemind 1953 (Leskovac) 2-2 penali 3-4
  8. FK Mladi Borac (Živkovo) – FK Badince (Badince) 3-3 penali 5-4
  9. FK Plantaža (D.Stopanje) – FK Bratstvo (Bratmilovce) 6-0
  10.  FK Marjan MB (Mala Biljanica) – FK Veliko Trnjane (V. Trnjane) 0-3 par-forfe
  11. FK Moravac (Pečenjevce) – FK Železničar (Brestovac) 1-3
  12. FK Kumarevo 65 (Kumarevo) – FK Mladost (Batulovce) 10-2
  13. FK Bobište (Bobište) – FK Milanovo (Milanovo) 3-2
  14. FK Zloćudovo (Zloćudovo) – FK Navalin (Navalin) 3-0 par-forfe
  15. FK Šumadija (Razgojna) – FK Radnik Sušica (Šišince) 3-0 par-forfe
  16. FK Umac (Miroševce) – FK Progres (Ladovica) 3-1
  17. FK Radnički (Pertate) – FK Jedinstvo (Šišava) 0-2
  18. FK Turekovac (Turekovac) – FK Gradac (Konopnica) 0-3 par-forfe

Direktno u 2.kolo žrebom plasiran je FK BSK (Belanovce)

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.