Jablanička okružna liga -ISTOK- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

  • 23.kolo

    Match Score
    April 16, 2016 4:00 pm
    Jedinstvo Ši. – Marjan MB
    3 - 1 (AET)
    April 17, 2016 11:00 am
    Lemind – Bratstvo
    2 - 1 (AET)
    April 17, 2016 4:00 pm
    Navalin – Moravac
    9 - 0 (AET)
    April 17, 2016 4:00 pm
    Polet – Real
    1 - 0 (AET)
    April 17, 2016 4:00 pm
    Mladost D.L – OFK Bobište
    1 - 5 (AET)
    April 17, 2016 4:00 pm
    Sušica 2012 – OFK Morava
    5 - 2 (AET)
    April 17, 2016 4:00 pm
    Morava Gl – Gradac
    3 - 2 (AET)
    April 17, 2016 4:00 pm
    BSK – Napredak
    3 - 0 (AET)
    April 17, 2016 4:00 pm
    Jedinstvo Gr. – Mladost Ba.
    3 - 4 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Gradac – Mladost D.L
    4 - 1 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Šumadija – Real
    4 - 0 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Bratstvo – Navalin
    1 - 0 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Sloboda – Napredak
    9 - 1 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Atletiko – Mladost Ba.
    2 - 3 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Mladost Vinarce – Milanovo
    3 - 0 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Jedinstvo Gr. – OFK Morava
    1 - 1 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Sušica 2012 – Lemind
    5 - 1 (AET)
    April 9, 2017 4:00 pm
    Marjan MB – BSK
    0 - 3 (AET)
    May 6, 2018 4:30 pm
    Derbi 2016 – Omladinac
    4 - 0 (AET)
    May 6, 2018 4:30 pm
    Šumadija – BSK
    5 - 0 (AET)
    May 6, 2018 4:30 pm
    Lemind 1953 – Real
    1 - 1 (AET)
    May 6, 2018 4:30 pm
    Bratstvo – OFK Morava
    1 - 1 (AET)
    May 6, 2018 4:30 pm
    Milanovo – Gradac
    4 - 0 (AET)
    May 6, 2018 4:30 pm
    Moravac P. – Mladost Ba.
    0 - 1 (AET)
    May 6, 2018 4:30 pm
    Marjan MB – Plantaža
    0 - 2 (AET)
    May 6, 2018 4:30 pm
    Radnik Sušica – Radnički
    2 - 0 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Zloćudovo – Jedinstvo Gr.
    2 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Mladost 1959 – Mladi Borac
    1 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    OFK Brza – Sloga
    2 - 3 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Progres – Železničar
    2 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Čekmin – Šumadija
    4 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Bobište – Vučje
    1 - 0 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Umac – Polet
    2 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Kumarevo 65 – OFK Morava
    0 - 2 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Mladost Ba. – Radnički
    5 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    BSK – Marjan MB
    6 - 0 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Bratstvo – Lemind 1953
    3 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Todorovce – Jedinstvo Ši.
    5 - 2 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Moravac P. – Gradac
    5 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Real – Plantaža
    2 - 0 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Sloboda – Milanovo
    4 - 1 (AET)
    April 27, 2019 4:30 pm
    Veliko Trnjane – Radnik Sušica
    3 - 1 (AET)
  • 22.kolo

    Match Score
    N/A
    Todorovce – Radnički
    2 - 2 (AET)
    N/A
    Turekovac – Radnik Sušica
    3 - 0 (AET)
    N/A
    Lemind 1953 – Mladost D.L
    9 - 2 (AET)
    N/A
    Mladost Ba. – Marjan MB
    3 - 0 (AET)
    N/A
    Badince – Veliko Trnjane
    2 - 3 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    Moravac – Mladost Ba.
    1 - 3 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    Bratstvo – Jedinstvo Gr.
    3 - 0 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    Napredak – Lemind
    2 - 3 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    Marjan MB – BSK
    1 - 4 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    Gradac – Jedinstvo Ši.
    0 - 1 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    OFK Morava – Morava Gl
    3 - 0 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    OFK Bobište – Sušica 2012
    2 - 2 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    Real – Mladost D.L
    4 - 1 (AET)
    April 11, 2016 3:30 pm
    Navalin – Polet
    1 - 4 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    Mladost D.L – BSK
    3 - 0 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    Lemind – Marjan MB
    4 - 1 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    OFK Morava – Sušica 2012
    2 - 3 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    Milanovo – Jedinstvo Gr.
    1 - 2 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    Mladost Ba. – Mladost Vinarce
    2 - 4 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    Napredak – Atletiko
    2 - 4 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    Navalin – Sloboda
    1 - 3 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    Real – Bratstvo
    3 - 2 (AET)
    April 2, 2017 3:30 pm
    Gradac – Šumadija
    3 - 1 (AET)
    April 29, 2018
    Omladinac – Radnički
    4 - 1 (AET)
    April 29, 2018
    Plantaža – Radnik Sušica
    3 - 0 (AET)
    April 29, 2018
    Mladost Ba. – Marjan MB
    5 - 3 (AET)
    April 29, 2018
    Gradac – Moravac P.
    2 - 1 (AET)
    April 29, 2018
    OFK Morava – Milanovo
    3 - 1 (AET)
    April 29, 2018
    Real – Bratstvo
    3 - 3 (AET)
    April 29, 2018
    BSK – Lemind 1953
    3 - 0 (AET)
    April 29, 2018
    Derbi 2016 – Šumadija
    0 - 3 (AET)
    April 20, 2019 11:00 am
    Lemind 1953 – Todorovce
    4 - 3 (AET)
    April 20, 2019 4:30 pm
    Radnički – Radnik Sušica
    1 - 2 (AET)
    April 20, 2019 4:30 pm
    Jedinstvo Ši. – Moravac P.
    7 - 2 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Jedinstvo Gr. – OFK Morava
    4 - 0 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Polet – Kumarevo 65
    0 - 0 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Vučje – Umac
    1 - 0 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Šumadija – Bobište
    1 - 1 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Železničar – Čekmin
    1 - 5 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Sloga – Progres
    3 - 0 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Mladi Borac – OFK Brza
    4 - 2 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Zloćudovo – Mladost 1959
    2 - 0 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Milanovo – Veliko Trnjane
    8 - 1 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Plantaža – Sloboda
    1 - 5 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Gradac – Real
    0 - 2 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Marjan MB – Bratstvo
    2 - 1 (AET)
    April 21, 2019 4:30 pm
    Mladost Ba. – BSK
    0 - 6 (AET)
    June 6, 2021
    BSK – Moravac P.
    3 - 4 (AET)
    June 6, 2021
    Sloga – Plantaža
    0 - 4 (AET)
    June 6, 2021
    Mladost 1959 – Real
    4 - 2 (AET)
    June 6, 2021
    Mladi Borac – OFK Morava
    3 - 2 (AET)
    June 6, 2021
    Železničar – Šumadija
    2 - 3 (AET)
    June 6, 2021
    Sloboda – Milanovo
    3 - 1 (AET)
    June 6, 2021
    Vučje – Umac
    2 - 2 (AET)
    June 6, 2021
    OFK Brza – Bobište
    2 - 4 (AET)
    June 6, 2021
    Polet – Bratstvo
    3 - 1 (AET)
    June 6, 2021
    Donja Lomnica – Jedinstvo Ši.
    2 - 4 (AET)
    June 6, 2021
    Progres – Kumarevo 65
    5 - 0 (AET)
    June 6, 2021
    Gradac – Zloćudovo
    0 - 3 (AET)
  • 21.kolo

  • 20.kolo

  • 19.kolo

  • 18.kolo

  • 17.kolo

  • 16.kolo

  • 15.kolo

  • 14.kolo

  • 13.kolo

  • 12.kolo

  • 11.kolo

  • 10.kolo

  • 9.kolo

  • 8.kolo

  • 7.kolo

  • 6.kolo

  • 5.kolo

    Match Score
    September 19, 2021
    Mladost Bat. – Budućnost Or.
    -:-
    September 19, 2021
    Vučje – Zloćudovo
    -:-
    September 19, 2021
    Progres – Kumarevo 65
    -:-
    September 19, 2021
    Donja Lomnica – OFK Brza
    -:-
    September 19, 2021
    Polet – Jedinstvo Gr.
    -:-
    September 19, 2021
    Bratstvo – Umac
    -:-
  • 4.kolo

    Match Score
    September 12, 2021
    Umac – Polet
    4 - 2 (AET)
    September 12, 2021
    Jedinstvo Gr. – Donja Lomnica
    0 - 2 (AET)
    September 12, 2021
    OFK Brza – Progres
    3 - 0 (AET)
    September 12, 2021
    Kumarevo 65 – Vučje
    0 - 1 (AET)
    September 12, 2021
    Zloćudovo – Mladost Bat.
    4 - 3 (AET)
    September 12, 2021
    Budućnost Or. – Jedinstvo Ši.
    6 - 2 (AET)
  • 3.kolo

    Match Score
    September 5, 2021
    Jedinstvo Ši. – Zloćudovo
    0 - 3 (AET)
    September 5, 2021
    Mladost Bat. – Kumarevo 65
    7 - 1 (AET)
    September 5, 2021
    Vučje – OFK Brza
    2 - 2 (AET)
    September 5, 2021
    Progres – Jedinstvo Gr.
    1 - 2 (AET)
    September 5, 2021
    Donja Lomnica – Umac
    7 - 0 (AET)
    September 5, 2021
    Polet – Bratstvo
    0 - 1 (AET)
  • 2.kolo

    Match Score
    August 29, 2021
    Bratstvo – Donja Lomnica
    0 - 2 (AET)
    August 29, 2021
    Umac – Progres
    1 - 4 (AET)
    August 29, 2021
    Jedinstvo Gr. – Vučje
    3 - 0 (AET)
    August 29, 2021
    OFK Brza – Mladost Bat.
    1 - 4 (AET)
    August 29, 2021
    Kumarevo 65 – Jedinstvo Ši.
    0 - 1 (AET)
    August 29, 2021
    Zloćudovo – Budućnost Or.
    3 - 6 (AET)
  • 1.kolo

    Match Score
    August 22, 2021 11:30 am
    Budućnost Or. – Kumarevo 65
    3 - 0 (AET)
    August 22, 2021 11:30 am
    Donja Lomnica – Polet
    4 - 0 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Jedinstvo Ši. – OFK Brza
    1 - 1 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Mladost Bat. – Jedinstvo Gr.
    0 - 5 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Vučje – Umac
    1 - 0 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Progres – Bratstvo
    2 - 1 (AET)
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Donja Lomnica 4 4 0 0 15 - 015 12
2 Budućnost Or. 3 3 0 0 15 - 510 9
3 Jedinstvo Gr. 4 3 0 1 10 - 37 9
4 Vučje 4 2 1 1 4 - 5-1 7
5 Zloćudovo 3 2 0 1 10 - 91 6
6 Mladost Bat. 4 2 0 2 14 - 113 6
7 Progres 4 2 0 2 7 - 70 6
8 OFK Brza 4 1 2 1 7 - 70 5
9 Jedinstvo Ši. 4 1 1 2 4 - 10-6 4
10 Bratstvo 3 1 0 2 2 - 4-2 3
11 Umac 4 1 0 3 5 - 14-9 3
12 Polet 3 0 0 3 2 - 9-7 0
13 Kumarevo 65 4 0 0 4 1 - 12-11 0

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.