Jablanička Okružna liga sezona 2023/24 – Rezultati –

Kolo Datum/vreme Mesto Utakmica Rezultat Status
18 09.03.2024 14:30 Vlasotince BUDUĆNOST – OFK MORAVA 2:0 ODIGRANA
18 10.03.2024 14:30 Vučje VUČJE – ZLOĆUDOVO 1:1 ODIGRANA
18 10.03.2024 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – SU DONJA LOMNICA 0:1 ODIGRANA
18 10.03.2024 14:30 Pečenjevce MORAVAC – GRADAC 3:0 ODIGRANA
18 10.03.2024 14:30 Brestovac ŽELEZNIČAR – POLET 1:1 ODIGRANA
18 10.03.2024 14:30 Vlasotince MLADOST – SLOGA 0:3 ODIGRANA
18 10.03.2024 14:30 Bobište BOBIŠTE – PROGRES 2:0 ODIGRANA
18 10.03.2024 14:30 Grdelica JEDINSTVO – BSK 2:0 ODIGRANA
18 10.03.2024 14:32 Milanovo MILANOVO – ČEKMIN 1:1 ODIGRANA
17 03.12.2023 13:00 Vlasotince MLADOST – POLET 2:2 ODIGRANA
17 03.12.2023 13:00 Vučje VUČJE – OFK MORAVA 1:0 ODIGRANA
17 26.11.2023 13:00 Čekmin ČEKMIN – BUDUĆNOST 1:2 ODIGRANA
17 26.11.2023 13:00 Milanovo MILANOVO – BSK 2:3 ODIGRANA
17 25.11.2023 13:00 Grdelica JEDINSTVO – PROGRES 3:0 SL.REZULTAT
17 26.11.2023 13:00 Bobište BOBIŠTE – SLOGA 2:0 ODIGRANA
17 26.11.2023 13:00 Brestovac ŽELEZNIČAR – GRADAC 2:0 ODIGRANA
17 26.11.2023 13:00 Pečenjevce MORAVAC – SU DONJA LOMNICA 1:4 ODIGRANA
17 26.11.2023 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – ZLOĆUDOVO 1:3 ODIGRANA
16 18.11.2023 13:00 Vlasotince BUDUĆNOST – VUČJE 2:1 ODIGRANA
16 19.11.2023 11:00 Leskovac OFK MORAVA – LEMIND 1953 1:1 ODIGRANA
16 19.11.2023 12:00 Leskovac ZLOĆUDOVO – MORAVAC 2:1 ODIGRANA
16 19.11.2023 11:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – ŽELEZNIČAR 4:0 ODIGRANA
16 19.11.2023 12:00 Konopnica GRADAC – MLADOST 0:5 ODIGRANA
16 19.11.2023 12:00 Vlasotince POLET – BOBIŠTE 0:4 ODIGRANA
16 19.11.2023 12:00 Lipovica SLOGA – JEDINSTVO 3:0 SL.REZULTAT
16 19.11.2023 12:00 Vlasotince PROGRES – MILANOVO 5:0 SL.REZULTAT
16 19.11.2023 12:00 Belanovce BSK – ČEKMIN 4:1 ODIGRANA
15 12.11.2023 13:30 Belanovce BSK – BUDUĆNOST 0:2 ODIGRANA
15 12.11.2023 13:30 Čekmin ČEKMIN – PROGRES 3:1 ODIGRANA
15 12.11.2023 13:30 Milanovo MILANOVO – SLOGA 0:2 ODIGRANA
15 11.11.2023 13:30 Grdelica JEDINSTVO – POLET 4:2 ODIGRANA
15 12.11.2023 13:30 Bobište BOBIŠTE – GRADAC 3:0 ODIGRANA
15 12.11.2023 13:30 Vlasotince MLADOST – SU DONJA LOMNICA 1:2 ODIGRANA
15 12.11.2023 13:30 Brestovac ŽELEZNIČAR – ZLOĆUDOVO 3:2 ODIGRANA
15 12.11.2023 13:30 Pečenjevce MORAVAC – OFK MORAVA 4:1 ODIGRANA
15 12.11.2023 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – VUČJE 1:0 ODIGRANA
14 04.11.2023 14:00 Vlasotince BUDUĆNOST – LEMIND 1953 1:1 ODIGRANA
14 05.11.2023 14:30 Vučje VUČJE – MORAVAC 2:0 ODIGRANA
14 05.11.2023 14:30 Leskovac OFK MORAVA – ŽELEZNIČAR 4:3 ODIGRANA
14 05.11.2023 14:30 Leskovac ZLOĆUDOVO – MLADOST 8:2 ODIGRANA
14 05.11.2023 11:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – BOBIŠTE 3:2 ODIGRANA
14 05.11.2023 14:30 Konopnica GRADAC – JEDINSTVO 3:1 ODIGRANA
14 05.11.2023 14:30 Vlasotince POLET – MILANOVO 5:0 ODIGRANA
14 05.11.2023 14:30 Lipovica SLOGA – ČEKMIN 3:0 ODIGRANA
14 05.11.2023 14:30 Vlasotince PROGRES – BSK 1:1 ODIGRANA
13 29.10.2023 14:00 Vlasotince PROGRES – BUDUĆNOST 2:0 ODIGRANA
13 29.10.2023 14:00 Belanovce BSK – SLOGA 0:0 ODIGRANA
13 29.10.2023 14:00 Čekmin ČEKMIN – POLET 2:2 ODIGRANA
13 29.10.2023 14:00 Milanovo MILANOVO – GRADAC 4:0 ODIGRANA
13 28.10.2023 14:00 Grdelica JEDINSTVO – SU DONJA LOMNICA 1:2 ODIGRANA
13 29.10.2023 14:00 Bobište BOBIŠTE – ZLOĆUDOVO 3:2 ODIGRANA
13 29.10.2023 14:00 Vlasotince MLADOST – OFK MORAVA 4:1 ODIGRANA
13 29.10.2023 14:00 Brestovac ŽELEZNIČAR – VUČJE 0:0 ODIGRANA
13 29.10.2023 14:00 Pečenjevce MORAVAC – LEMIND 1953 0:1 ODIGRANA
12 21.10.2023 15:00 Vlasotince BUDUĆNOST – MORAVAC 4:0 ODIGRANA
12 22.10.2023 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – ŽELEZNIČAR 0:2 ODIGRANA
12 22.10.2023 15:00 Vučje VUČJE – MLADOST 2:3 ODIGRANA
12 22.10.2023 15:00 Leskovac OFK MORAVA – BOBIŠTE 0:5 ODIGRANA
12 22.10.2023 15:00 Leskovac ZLOĆUDOVO – JEDINSTVO 5:1 ODIGRANA
12 22.10.2023 11:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – MILANOVO 5:0 ODIGRANA
12 22.10.2023 15:00 Konopnica GRADAC – ČEKMIN 0:3 ODIGRANA
12 22.10.2023 15:00 Vlasotince POLET – BSK 4:1 ODIGRANA
12 22.10.2023 15:00 Lipovica SLOGA – PROGRES 0:0 ODIGRANA
11 15.10.2023 15:00 Lipovica SLOGA – BUDUĆNOST 1:3 ODIGRANA
11 15.10.2023 15:00 Vlasotince PROGRES – POLET 4:2 ODIGRANA
11 15.10.2023 15:00 Belanovce BSK – GRADAC 4:1 ODIGRANA
11 15.10.2023 15:00 Čekmin ČEKMIN – SU DONJA LOMNICA 1:3 ODIGRANA
11 15.10.2023 15:00 Milanovo MILANOVO – ZLOĆUDOVO 4:1 ODIGRANA
11 14.10.2023 15:00 Grdelica JEDINSTVO – OFK MORAVA 3:0 SL.REZULTAT
11 15.10.2023 15:00 Bobište BOBIŠTE – VUČJE 0:3 ODIGRANA
11 15.10.2023 15:00 Vlasotince MLADOST – LEMIND 1953 4:2 ODIGRANA
11 15.10.2023 15:00 Brestovac ŽELEZNIČAR – MORAVAC 2:0 ODIGRANA
10 7.10.2023 15:00 Vlasotince BUDUĆNOST – ŽELEZNIČAR 07:01 ODIGRANA
10 8.10.2023 15:00 Pečenjevce MORAVAC – MLADOST 03:03 ODIGRANA
10 8.10.2023 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – BOBIŠTE 04:01 ODIGRANA
10 8.10.2023 15:00 Vučje VUČJE – JEDINSTVO 02:03 ODIGRANA
10 8.10.2023 15:00 Leskovac OFK MORAVA – MILANOVO 02:03 ODIGRANA
10 8.10.2023 12:00 Leskovac ZLOĆUDOVO – ČEKMIN 08:04 ODIGRANA
10 8.10.2023 11:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – BSK 07:00 ODIGRANA
10 8.10.2023 15:00 Konopnica GRADAC – PROGRES 00:06 ODIGRANA
10 8.10.2023 15:00 Vlasotince POLET – SLOGA 02:01 ODIGRANA
9 01.10.2023 15:30 Vlasotince POLET – BUDUĆNOST 0:1 ODIGRANA
9 01.10.2023 15:30 Lipovica SLOGA – GRADAC 4:1 ODIGRANA
9 01.10.2023 15:30 Vlasotince PROGRES – SU DONJA LOMNICA 1:1 ODIGRANA
9 01.10.2023 15:30 Belanovce BSK – ZLOĆUDOVO 2:4 ODIGRANA
9 01.10.2023 15:30 Čekmin ČEKMIN – OFK MORAVA 5:0 ODIGRANA
9 01.10.2023 15:30 Milanovo MILANOVO – VUČJE 1:5 ODIGRANA
9 30.09.2023 15:30 Grdelica JEDINSTVO – LEMIND 1953 2:1 ODIGRANA
9 01.10.2023 15:30 Bobište BOBIŠTE – MORAVAC 2:2 ODIGRANA
9 01.10.2023 15:30 Vlasotince MLADOST – ŽELEZNIČAR 3:0 ODIGRANA
8 23.09.2023 15:30 Vlasotince BUDUĆNOST – MLADOST 8:0 ODIGRANA
8 24.09.2023 15:30 Brestovac ŽELEZNIČAR – BOBIŠTE 1:3 ODIGRANA
8 24.09.2023 15:30 Pečenjevce MORAVAC – JEDINSTVO 0:2 ODIGRANA
8 24.09.2023 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – MILANOVO 8:0 ODIGRANA
8 24.09.2023 15:30 Vučje VUČJE – ČEKMIN 0:1 ODIGRANA
8 24.09.2023 15:30 Leskovac OFK MORAVA – BSK 3:4 ODIGRANA
8 24.09.2023 15:30 Leskovac ZLOĆUDOVO – PROGRES 4:2 ODIGRANA
8 24.09.2023 11:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – SLOGA 5:1 ODIGRANA
8 24.09.2023 15:30 Konopnica GRADAC – POLET 2:3 ODIGRANA
7 20.09.2023 16:00 Konopnica GRADAC – BUDUĆNOST 0:4 ODIGRANA
7 20.09.2023 16:00 Vlasotince POLET – SU DONJA LOMNICA 0:1 ODIGRANA
7 20.09.2023 16:00 Lipovica SLOGA – ZLOĆUDOVO 2:2 ODIGRANA
7 20.09.2023 16:00 Vlasotince PROGRES – OFK MORAVA 8:0 ODIGRANA
7 20.09.2023 16:00 Belanovce BSK – VUČJE 0:3 ODIGRANA
7 20.09.2023 00:00 Čekmin ČEKMIN – LEMIND 1953 2:1 ODIGRANA
7 20.09.2023 16:00 Milanovo MILANOVO – MORAVAC 2:5 ODIGRANA
7 20.09.2023 16:00 Grdelica JEDINSTVO – ŽELEZNIČAR 6:0 ODIGRANA
6 16.09.2023 16:00 Vlasotince BUDUĆNOST – BOBIŠTE 1:2 ODIGRANA
6 17.09.2023 16:00 Vlasotince MLADOST – JEDINSTVO 3:3 ODIGRANA
6 17.09.2023 16:00 Brestovac ŽELEZNIČAR – MILANOVO 4:0 ODIGRANA
6 17.09.2023 16:00 Pečenjevce MORAVAC – ČEKMIN 2:2 ODIGRANA
6 17.09.2023 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – BSK 2:1 ODIGRANA
6 17.09.2023 16:00 Vučje VUČJE – PROGRES 0:2 ODIGRANA
6 17.09.2023 16:00 Leskovac OFK MORAVA – SLOGA 2:1 ODIGRANA
6 17.09.2023 16:00 Leskovac ZLOĆUDOVO – POLET 4:0 ODIGRANA
6 17.09.2023 11:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – GRADAC 6:0 ODIGRANA
5 10.09.2023 11:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – BUDUĆNOST 1:0 ODIGRANA
5 10.09.2023 17:00 Konopnica GRADAC – ZLOĆUDOVO 1:6 ODIGRANA
5 10.09.2023 17:00 Vlasotince POLET – OFK MORAVA 8:1 ODIGRANA
5 10.09.2023 17:00 Lipovica SLOGA – VUČJE 0:3 ODIGRANA
5 10.09.2023 17:00 Vlasotince PROGRES – LEMIND 1953 1:1 ODIGRANA
5 10.09.2023 17:00 Belanovce BSK – MORAVAC 5:2 ODIGRANA
5 10.09.2023 17:00 Čekmin ČEKMIN – ŽELEZNIČAR 5:2 ODIGRANA
5 10.09.2023 17:00 Milanovo MILANOVO – MLADOST 1:2 ODIGRANA
5 09.09.2023 16:00 Grdelica JEDINSTVO – BOBIŠTE 1:2 ODIGRANA
4 02.09.2023 16:30 Vlasotince BUDUĆNOST – JEDINSTVO 3:2 ODIGRANA
4 03.09.2023 16:30 Bobište BOBIŠTE – MILANOVO 3:0 SL.Rezultat
4 03.09.2023 16:30 Vlasotince MLADOST – ČEKMIN 2:0 ODIGRANA
4 03.09.2023 16:30 Brestovac ŽELEZNIČAR – BSK 1:2 ODIGRANA
4 03.09.2023 16:30 Pečenjevce MORAVAC – PROGRES 0:4 ODIGRANA
4 03.09.2023 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – SLOGA 3:0 ODIGRANA
4 03.09.2023 16:30 Vučje VUČJE – POLET 3:1 ODIGRANA
4 03.09.2023 16:30 Leskovac OFK MORAVA – GRADAC 1:2 ODIGRANA
4 03.09.2023 16:30 Leskovac ZLOĆUDOVO – SU DONJA LOMNICA 0:6 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Leskovac ZLOĆUDOVO – BUDUĆNOST 0:3 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – OFK MORAVA 5:0 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Konopnica GRADAC – VUČJE 3:2 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Vlasotince POLET – LEMIND 1953 1:2 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Lipovica SLOGA – MORAVAC 1:1 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Vlasotince PROGRES – ŽELEZNIČAR 5:1 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Belanovce BSK – MLADOST 5:2 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Čekmin ČEKMIN – BOBIŠTE 2:4 ODIGRANA
3 30.08.2023 17:00 Milanovo MILANOVO – JEDINSTVO 2:5 ODIGRANA
2 26.08.2023 17:00 Vlasotince BUDUĆNOST – MILANOVO 5:0 ODIGRANA
2 26.08.2023 17:00 Grdelica JEDINSTVO – ČEKMIN 1:0 ODIGRANA
2 27.08.2023 17:00 Bobište BOBIŠTE – BSK 4:0 ODIGRANA
2 27.08.2023 17:00 Vlasotince MLADOST – PROGRES 1:2 ODIGRANA
2 27.08.2023 17:00 Brestovac ŽELEZNIČAR – SLOGA 0:2 ODIGRANA
2 27.08.2023 17:00 Pečenjevce MORAVAC – POLET 2:0 ODIGRANA
2 27.08.2023 11:00 Leskovac LEMIND 1953 – GRADAC 6:0 ODIGRANA
2 27.08.2023 17:00 Vučje VUČJE – SU DONJA LOMNICA 1:1 ODIGRANA
2 27.08.2023 17:00 Leskovac OFK MORAVA – ZLOĆUDOVO 2:5 ODIGRANA
1 20.08.2023 17:30 Leskovac OFK MORAVA – BUDUĆNOST 0:11 ODIGRANA
1 20.08.2023 17:30 Leskovac ZLOĆUDOVO – VUČJE 6:2 ODIGRANA
1 20.08.2023 11:00 Vlasotince SU DONJA LOMNICA – LEMIND 1953 4:1 ODIGRANA
1 20.08.2023 17:30 Konopnica GRADAC – MORAVAC 0:2 ODIGRANA
1 20.08.2023 17:30 Vlasotince POLET – ŽELEZNIČAR 5:1 ODIGRANA
1 20.08.2023 17:30 Lipovica SLOGA – MLADOST 2:3 ODIGRANA
1 20.08.2023 17:30 Vlasotince PROGRES – BOBIŠTE 2:0 ODIGRANA
1 20.08.2023 17:30 Belanovce BSK – JEDINSTVO 4:2 ODIGRANA
1 20.08.2023 17:30 Čekmin ČEKMIN – MILANOVO 3:0 ODIGRANA