Jablanička okružna liga -ZAPAD- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

  • 23.kolo

  • 22.kolo

  • 21.kolo

  • 20.kolo

  • 19.kolo

  • 18.kolo

  • 17.kolo

  • 16.kolo

  • 15.kolo

  • 14.kolo

  • 13.kolo

  • 12.kolo

  • 11.kolo

  • 10.kolo

  • 9.kolo

  • 8.kolo

  • 7.kolo

  • 6.kolo

  • 5.kolo

    Match Score
    September 19, 2021
    Real – Železničar
    -:-
    September 19, 2021
    Bobište – Moravac P.
    -:-
    September 19, 2021
    OFK Morava – Sloga
    -:-
    September 19, 2021
    BSK – Mladi Borac
    -:-
    September 19, 2021
    Veliko Trnjane – Mladost 1959
    -:-
    September 19, 2021
    Milanovo – Sloboda
    -:-
  • 4.kolo

    Match Score
    September 12, 2021
    Sloboda – Veliko Trnjane
    2 - 1 (AET)
    September 12, 2021
    Mladost 1959 – BSK
    3 - 1 (AET)
    September 12, 2021
    Mladi Borac – OFK Morava
    4 - 2 (AET)
    September 12, 2021
    Sloga – Bobište
    3 - 2 (AET)
    September 12, 2021
    Moravac P. – Real
    3 - 0 (AET)
    September 12, 2021
    Železničar – Jedinstvo Boš.
    2 - 1 (AET)
  • 3.kolo

    Match Score
    September 5, 2021
    Jedinstvo Boš. – Moravac P.
    3 - 0 (AET)
    September 5, 2021
    Real – Sloga
    2 - 0 (AET)
    September 5, 2021
    Bobište – Mladi Borac
    4 - 1 (AET)
    September 5, 2021
    OFK Morava – Mladost 1959
    4 - 1 (AET)
    September 5, 2021
    BSK – Sloboda
    2 - 0 (AET)
    September 5, 2021
    Veliko Trnjane – Milanovo
    0 - 1 (AET)
  • 2.kolo

    Match Score
    August 29, 2021
    Milanovo – BSK
    2 - 1 (AET)
    August 29, 2021
    Sloboda – OFK Morava
    1 - 3 (AET)
    August 29, 2021
    Mladost 1959 – Bobište
    5 - 3 (AET)
    August 29, 2021
    Mladi Borac – Real
    1 - 4 (AET)
    August 29, 2021
    Sloga – Jedinstvo Boš.
    1 - 2 (AET)
    August 29, 2021
    Moravac P. – Železničar
    4 - 3 (AET)
  • 1.kolo

    Match Score
    August 22, 2021 5:30 pm
    Železničar – Sloga
    1 - 1 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Jedinstvo Boš. – Mladi Borac
    1 - 0 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Real – Mladost 1959
    1 - 0 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    Bobište – Sloboda
    1 - 1 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    OFK Morava – Milanovo
    4 - 3 (AET)
    August 22, 2021 5:30 pm
    BSK – Veliko Trnjane
    1 - 0 (AET)
Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 OFK Morava 4 3 0 1 13 - 94 9
2 Jedinstvo Boš. 4 3 0 1 7 - 34 9
3 Real 4 3 0 1 7 - 43 9
4 Moravac P. 3 2 0 1 7 - 61 6
5 Milanovo 3 2 0 1 6 - 51 6
6 Mladost 1959 4 2 0 2 9 - 90 6
7 BSK 4 2 0 2 5 - 50 6
8 Železničar 3 1 1 1 6 - 60 4
9 Bobište 4 1 1 2 10 - 100 4
10 Sloga 4 1 1 2 5 - 7-2 4
11 Sloboda 4 1 1 2 4 - 7-3 4
12 Mladi Borac 4 1 0 3 6 - 11-5 3
13 Veliko Trnjane 3 0 0 3 1 - 4-3 0

 

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.