Jablanička okružna liga -ZAPAD- tabela i rezultati

 REZULTATI TABELA 
  • 24.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 23.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 22.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 21.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 20.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 19.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 18.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 17.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 16.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 15.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 14.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 13.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 12.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 11.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 10.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 9.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 8.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 7.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 6.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 5.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 4.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 3.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 2.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


  • 1.kolo

    BSK – Železničar

    4 - 1 (AET)


Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 Plantaža 17 12 4 1 50 - 2327 40
2 Mladost 1959 17 9 1 7 32 - 257 28
3 Mladi Borac 17 9 2 6 36 - 324 28
4 Sloga 17 8 3 6 38 - 308 27
5 BSK 17 7 3 7 45 - 387 24
6 Železničar 17 7 3 7 35 - 332 24
7 Milanovo 17 7 1 9 29 - 35-6 22
8 OFK Morava 17 7 1 9 29 - 39-10 21
9 Real 17 6 3 8 26 - 34-8 19
10 Sloboda 17 4 6 7 27 - 35-8 18
11 Moravac P. 17 5 3 9 25 - 36-11 18
12 Šumadija 17 5 2 10 31 - 43-12 17

OFK Morava (Leskovac) -1 bod.

FK Real (Donja Jajna) -2 bod.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development

Promenjeni termini domaćinstva MFL FSJO

11.03.2019
Obaveštenje: FK Mladost (Batulovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Todorovce (Todorovce) kao domaćin svoje utakmice igra NEDELJOM u redovnom terminu kola. FK Velkom Trnjane (Veliko Trnjace) kao domaćin svoje utakmice igra SUBOTOM u ŠIŠINCU u redovnom terminu kola.